Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.4 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka od: 8.00 PLN

NAJLEPSZY KURS JĘZYKOWY NA RYNKU W SPECJALNEJ WERSJI DLA MłODZIEŻY SZKOLNEJ!

Wersja szkolna kursów TELL ME MORE, które regularnie zwyciężają w prestiżowych rankingach magazynów: Komputer Świat, PC World Komputer i Enter.

 

TELL ME MORE Junior przeznaczona jest specjalnie dla dzieci i młodzieży w wieku 11-15 lat.Ta pierwsza pomoc w nauce szkolnej, wyposażona w funkcję rozpoznawania mowy, pozwala uczyć się języka angielskiego w zabawny i interaktywny sposób śledząc materiał ostatnich klas szkoły podstawowej i pierwszych klas gimnazjum. Kurs pozwala uczniom nie tylko zgłębić materiał przerabiany w klasie, ale również samodzielnie zweryfikować wiedzę, aby być gotowym na sprawdzian. TELL ME MORE Junior to niezbędne narzędzie pozwalające uczyć się skutecznie i odnosić sukcesy.

Cały materiał szkolny:

  • Kurs zawiera podstawowe pojęcia z działów takich jak: Przedstawianie się, Sytuacje z życia codziennego, Wyrażanie życzeń, Określanie czasu, Umiejscowienie w przestrzeni i wielu innych.
  • Dzięki przystępnie opracowanym regułom gramatycznym dzieci nauczą się m.in. jak używać czasowników modalnych (np.: „can” czy „ought to”), czasów gramatycznych, jak formułować pytania.
  • Poznają i utrwalą sobie kluczowe słówka pogrupowane tematycznie (Wiek i wygląd, Miasta i kraje, Opisywanie przedmiotów, Zwierzęta...).

Poprawa umiejętności wymowy w języku angielskim

Największą zaletą TELL ME MORE Junior jest interaktywna i motywująca metoda nauczania mówienia i rozumienia w języku obcym:

  • Dzięki technologii rozpoznawani mowy uczniowie mogą rozmawiać ze swoim komputerem i sprawdź umiejętność rozumienia ze słuchu poprzez video dialogi,
  • Dzięki technologii S.E.T.S.® (Spoken Error Tracking System) program potrafi przeanalizować wymowę i wskazać popełniane błędy!

TELL ME MORE Junior wspomaga skuteczną naukę w szkole. Pozwala regularnie powracać do przerobionego materiału i skutecznie utrwalać wiedzę. Dzięki różnorodnym i ciekawym ćwiczeniom takim jak „Tajemnicza fraza” czy „Dyktando” oraz bogatemu materiałowi i interaktywnym dialogom oraz filmom dzieci mogą również samodzielnie się uczyć i łatwo przygotować do lekcji i sprawdzianów.

Polecamy
Google+