Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.4 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka od: 8.00 PLN

Model Navigator 380
Wyobraź sobie, że rozmawiasz za pomocą myszy. Tylko pomyśl, jakie to musi robić wrażenie i jak bardzo będziesz „na czasie” używając do swoich rozmów myszki. Poniżej prezentujemy mysz Navigator 380, najnowszą mysz VOIP firmy Genius, która taką właśnie opcję oferuje swoim klientom.
Rewolucyjny Navigator380 łączy w sobie funkcje myszy oraz internetowego telefonu.Zabierz ze sobą notebooka, Navigatora 380 i jesteś gotowy w każdą podróż.Jesteś na przykład w kawiarni, właśnie używasz Navigatora 380 (z układem optycznym 1200 dpi)pracując nad dokumentami lub przeglądając Internet. Nagle w Navigatorze 380 zaczyna migać dioda LEDsygnalizując, że na jednym z komunikatorów właśnie dzwoni do ciebie znajomy. Jeśli w komputerze włączone są głośniki, o nadchodzącym połączeniu powiadomi również dzwonek.
Podnosisz więc mysz, otwierasz tak, jak otwiera się telefony składane (clamshell), a potem możesz już tylko rozmawiać przez Navigatora 380. Oprogramowanie Genius VOIP Mouse jest w stanie obsługiwać do sześciu komunikatorów (Skype, MSN, Yahoo, GoogleTalk, QQ oraz AIM) łącząc je wszystkie w jednym oknie. W myszy Navigator 380 do obsługi telefonu przewidziano siedem przycisków – połącz/rozłącz, w górę/w dół, głośniej/ciszej oraz przycisk OK przywołujący okno komunikatora. Jeśli jesteś osobą, która dużo pracuje w podróży, wówczas Navigator 380 na pewno będzie ci potrzebny – pomoże bowiem zmniejszyć obciążenia i zwiększy wydajność pracy

Polecamy
Google+