Wczytuję dane...
Model: KA220HQbid
Kod producenta: KA220HQ
Waga produktu: 3 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka od: 10.50 PLN

Monitor ACER KA220HQbid

ACER KA220HQBID

Seria KA została zoptymalizowana pod kątem komfortu Twoich oczu. Wyświetlacz jest delikatny dla oczu dzięki krótkim czasom reakcji i specjalnej technologii redukującej refleksy i obniżającej poziom niebieskiego światła, które męczy oczy. Łatwa regulacja i szeroki kąt widzenia umożliwiają znalezienie doskonałej pozycji.

Wspaniała strona wizualna

Niezwykle wyraźny obraz na wspaniałym wyświetlaczu w rozdzielczości Full HD. Błyskawiczny panel TN dostosowany do Twoich potrzeb.

Zoptymalizowany komfort

Usiądź wygodnie i ciesz się technologią Acer ComfyView redukującą refleksy i filtrem niebieskiego światła Blue Light Filter Pro usuwającym szkodliwe niebieskie światło bez poświęcania kolorów lub jasności. Wygodna regulacja nachylenia od -5° do 15°.

Inteligentna budowa

Przyciski ekranowe wyświetlacza zostały dogodnie usytuowane w przedniej części urządzenia, co umożliwia łatwy dostęp do nich. Seria KA jest przygotowana do montażu na ścianie i uwzględnia miejsce na blokadę Kensington®, która zwiększa bezpieczeństwo.

Przyjazne środowisku

Pomóż chronić naszą planetę! Używaj ekologicznych produktów, takich jak urządzenia z serii KA, które wykorzystują podświetlenie bez dodatku rtęci, szkło wyświetlacza bez dodatku arsenu, pakowane są w materiały nadające się do wtórnego użytku oraz mogą poszczycić się standardem 6.0 ENERGY STAR®.

Zastosowane technologie

nnnnnn Niennnnnn Niennnnnnnnnnnnnn Niennnnnnnnnnnn Niennn Niennnnnnnnn Niennnnn
Ekran dotykowy Nien "}"> Nie
Liczba wyświetlanych kolorów 16.7 mln
Podświetlenie ekranu LED
n
TN
n
n

n
n
n
Inne
n
Regulacja kąta pochylenia , n
90 (poziom)
n
n
n
1
n
1
n
1
n
n
n
0
n
 Nie
n
n
n
19.5

Polecamy
Google+