Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.5 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka od: 8.42 PLN

Fallout 76 (PC)

Bethesda Game Studios, wielokrotnie nagradzani twórcy takich gier, jak The Elder Scrolls V: Skyrim i Fallout 4, witają Was w Fallout 76.

Masz nerwy ze stali? Żelazną wolę? Akceptowalną higienę i pociąg do paczkowanej żywności? Jeśli odpowiedź na wszystkie te pytania brzmi „tak”, to Vault-Tec cię potrzebuje! Uważasz, że nadajesz się na testera B.E.T.A., i lubisz długotrwałe zamknięcie w pomieszczeniach pozbawionych dostępu do promieni słonecznych? W takim razie szczęście ci dopisuje! Zasil dumne szeregi Krypty 76 już dziś.

Należy pamiętać, że zawarte tu informacje mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Prosimy o częste odwiedzanie tej strony, aby być na bieżąco z jej treścią. Vault-Tec nie ponosi odpowiedzialności za zniszczenia, obrażenia czy cierpienia psychiczne powstałe w trakcie lub po zakończeniu testów B.E.T.A. W celu uzyskania wskazówek dotyczących właściwego korzystania z wersji B.E.T.A. skonsultuj się z Nadzorcą swojej krypty.

Co należy zrobić, aby skorzystać z testów:

 1. Odwiedzić stronę Bethesda.net,
 2. Zalogować się lub postępować zgodnie z instrukcjami, aby założyć konto Bethesda.net,
 3. Wprowadzić kod Bethesda.net,
 4. Wraz z rozpoczęciem testów B.E.T.A. otrzymasz wiadomość e-mail od operatora wybranej przez siebie platformy z zaproszeniem, które pozwoli pobrać i rozpocząć grę.
 5. Tytuł: Fallout 76
  Producent: Bethesda Softworks
  Wydawca: Bethesda Softworks
  Dystrybutor: Cenega S.A.
  Data premiery: 2018-11-14
  PEGI:
  Wersja językowa: Angielska, Polska (Napisy)
  Nośnik: DVD
  Liczba nośników: 1
  Platforma:

 

Polecamy
Google+