Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.5 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5026555409490
Wysyłka od: 8.86 PLN
Producent: Gearbox Software

Borderlands 2 jest kontynuacją niezwykle popularnej strzelanki RPG. Gracze będą mogli ponownie doświadczyć niespotykanego nigdzie indziej klimatu, mnogości postaci i wciągającej rozgrywki polegającej na współpracy z sojusznikami i przyjaciółmi w trybie online.

Zupełnie nowi bohaterowie, umiejętności, lokacje, wrogowie, broń i inny sprzęt składają się na dopracowaną i wewnętrznie spójną historię. Gracz będzie miał możliwość rekrutacji towarzyszy, uzbrajanie ich po zęby aby tylko po to by mogli skutecznie walczyć u jego boku na niezbadanych i nieprzewidywalnych sceneriach świata Pandory.

Borderlands 2 opowiada o losach czterech nowych Poszukiwaczy Skarbca, którzy walczą o uwolnienie Pandory z łap Przystojnego Jack'a - błyskotliwego, charyzmatycznego i nikczemnego przywódcy korporacji Hyperion.
Aby powstrzymać Jack'a przed zbudzeniem pradawnego zła,gracze będą toczyli bitwy na całym gigantycznym obszarze Pandory. Podczas wypełniania głównego zadania natkną się na znajomych z z pierwszej części gry Borderlands, spośród których najbardziej rozpoznawalni są czterej poprzedni Poszukiwacze Skarbca: Roland, Lilith, Brick i Mordecai. Właśnie oni, wraz z nowymi postaciami, pomogą pokonać Jack'a i uratować Pandorę.

Cechy charakterystyczne:

  • Całkowicie nowi bohaterowie: i klasy postaci: oprócz znanych z poprzedniej części Zamachowca, Siren i Żołnierza pojawia się także Gunzerker, którego umiejętności pozwalają na dzierżenie dwóch broni naraz. Co więcej można skoncentrować się na tej umiejętności aby dokonać więcej niż Wam się kiedykolwiek śniło. Dwa karabiny maszynowe? Ok. Dwie wyrzutnie rakiet? Oczywiście! Dwa karabiny snajperskie? Jak najbardziej! Chcesz wypróbować inne style? Może chcesz położyć większy nacisk na taktykę? Teraz możesz wybierać spośród wielu różnych klas postaci!

  • Dynamiczny tryb współpracy online, split-screen i LAN: przeżywaj przygody wspólnie ze swoimi przyjaciółmi zarówno po sieci jak i przez LAN. Borderlands 2 posiada system płynnego przejścia między trybami dzięki czemu będziesz mógł wchodzić i wychodzić z kampanii bez konieczności restartu gry. Co najważniejsze, będziesz mógł przenosić zdobyte przedmioty między wieloma rozpoczętymi rozgrywkami,

  • Fabuła: zostajesz zostawiony na pewną śmierć pośród śniegów Pandoriańskiej tundry. W tym momencie rozpoczyna się Twoja naznaczona zemstą droga. Ujawnij całe zło otaczające korporację Hyperion i zajmij się twórcą ogólnoświatowego spisku - nikczemnym szefem korporacji, Przystojnym Jack'em

  • Nowy, wypasiony system uzbrojenia: całkowicie nowy system, dzięki któremu możliwe jest utworzenie bazylionów różnych broni. Zróżnicowanie typów i wzornictwa uzbrojenia w grze Borderlands 2 jest piorunujące. Pozwala ono na walkę z wrogami na tysiące niespotykanych i oryginalnych sposobów. Atak przy pomocy ognia, elektryczności, kwasu i innych będzie podstawowym narzędziem negocjacji z przedstawicielami korporacji Hyperion!

  • Miliony możliwości: system wytwarzania osłon, granatów, artefaktów obcych, modyfikacji postaci i innych przedmiotów opiera się na tych samych zasadach co system tworzenia broni. Ilość przedmiotów jakie mogłeś przywłaszczyć w poprzedniej części gry wypada zaiste ubogo!

  • Nowe scenerie na Pandorze: działaj na całkowicie nowych obszarach Pandory, które wyglądają bardziej realistycznie niż kiedykolwiek do tej pory! Na każdym kroku będziesz zaskakiwany niespodziankami jakie zgotuje ci Pandora, od arktycznej tundry, poprzez zielone równiny, aż po tajemnicze i mroczne jaskinie.

  • Nowi wrogowie: cały wachlarz nietuzinkowych przeciwników, czyhających na okazję żeby cię zabić. Zwaliste, podobne do goryla Bullymong'i, jadowite i drapieżne Stalkery oraz mechaniczną armię Przystojnego Jack'a, to tylko niektórzy przeciwnicy jakich będziesz mógł spotkać na Pandorze. Będziesz musiał się porządnie przygotować do każdej bitwy, ponieważ wrogowie mają teraz możliwość współpracy i komunikacji między sobą a wszystko po to żebyś nie zaszedł za daleko.
Google+