Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.5 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 3391891968621
Wysyłka od: 8.86 PLN
Producent: Digital Extremes

Gra akcji na licencji Paramount Pictures, której akcja jest ściśle związana z nadchodzącą odsłoną filmowego Star Treka. Tytuł przedstawi własną fabułę, która kontynuuje przygodę kultowych postaci Kirka i Spocka z filmu z 2009 roku, w ich walce z legendarnym wrogiem chcącym podbić galaktykę. Scenariusz gry został napisany przez zdobywczyni nagrody BAFTA, oraz twórczyni przygód do God of War, Marianne Krawczyk, we współpracy z Roberto Orci i Alexem Kurtzmanem, pisarzami i producentami nadchodzącego filmu Star Trek. Gra skupia się na motywie kooperacji, w której gracze mogą kontrolować zarówno Kirka jak i Spocka, w ich niezwykłej przygodzie. Uzupełniające się osobowości Kirka i Spocka tworzą najpełniejszy a zarazem zróżnicowany tryb współpracy na konsole obecnej generacji. 

- Możliwość wcielenia się w kultowe postaci z uniwersum Star Trek.
- Głosów i wyglądu użyczają Chris Pine (jako kapitan Kirk) oraz Zachary Quinto (jako Spock).
- Fabuła przedstawia historię, która ma miejsce po wydarzeniach znanych z filmu z 2009 roku.
- Do odkrycia wiele miejsc z pokładu Enterprise i innych statków, niewidziane wcześniej sektory galaktyki, w tym egzotyczne planety, zdradzieckie dżungle, stacje kosmiczne i wiele innych.
- Tryb współpracy łączący dwa kompletnie różne style rozgrywki i unikalne umiejętności postaci.
- Wiele broni i przedmiotów z XXIII wieku do wyboru. Połączenie dostępnego arsenału ze specjalnymi mocami postaci sprawia, że każda potyczka i sytuacja może potoczyć się inaczej.

Google+