Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.5 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5060138441330
Wysyłka od: 8.89 PLN
Producent: Creative Assembly

Stormrise to strategia czasu rzeczywistego opracowana przez firmę Creative Assembly, która znana jest w kręgach strategów przede wszystkim za sprawą PeCetowej serii Total War.

Gra przedstawia nam post-apokaliptyczny świat, wyniszczony w wyniku katastrofalnych zdarzeń, które miały tu miejsce wieki temu. W ruinach dawnego globu toczy się wieczny bój o przetrwanie, a głównymi walczącymi są dwie frakcje: Echelon oraz Sai. Podczas gdy ostatni członkowie Echelon, którzy przeżyli tajemniczą katastrofę, pracowali nad nowymi rozwiązaniami i odbudową planety, plemienni przedstawiciele Sai zaczęli ją zasiedlać, dostosowując się do nowych warunków i środowiska. Różniące się poglądy oraz brak akceptacji, doprowadziły do wzajemnej wrogości między dwoma frakcjami i walki o każdy skrawek powierzchni.

Dzięki wielopoziomowemu systemowi kontroli, zaprojektowanemu od podstaw na konsolę, w łatwy sposób możemy obrać strategiczne punkty na polu bitwy, a także zarządzać swoimi jednostkami zarówno z powietrza, lądu, jak i podziemi. Przyjazny w obsłudze interfejs, pozwala na szybki wybór jednostek, ich rozmieszczenie, a także nawigację.

Stormrise działa na zaawansowanym, w pełni trójwymiarowym silniku graficznym, a więc wszelakie boje obserwować można z dowolnej perspektywy i niebywałą ilością detali.

Google+