Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.4 kg
Wysyłka od: 8.86 PLN
Producent: EA Games

Opis:

wersja językowa: angielska

Need for Speed Carbon przeniesie graczy do świata najbardziej niebezpiecznych wyścigów samochodowych. Wraz ze swoją ekipą przystąpisz do zaciętej rywalizacji, by przejąć kontrolę nad całym miastem. Stawiając wszystko na jedną kartę, będziesz zdobywać kolejne dzielnice opanowane przez konkurencyjne gangi. W momencie, gdy atmosferę rywalizacji podgrzeje obecność policji, bitwa przeniesie się do Carbon Canyon. W tym niebezpiecznym kanionie, reputację oraz przejęte wcześniej terytoria można utracić dosłownie na każdym zakręcie... Dzięki przełomowej technologii Autosculpt, Need for Speed Carbon oferuje niespotykane wcześniej możliwości tuningu samochodowego, dając pełną swobodę projektowania wyglądu pojazdów i zwiększania ich mocy. Nie zawiedź swojej maszyny i grona wspierających Cię kierowców.

  • Przetrwaj wyścig w kanionie: zupełnie nowe tryby "Pojedynek w kanionie" oraz "Drift" są ostatecznym testem Twoich umiejętności i opanowania. Pamiętaj, że jeden zły ruch może kosztować więcej niż sobie wyobrażasz.
  • Miasto czeka na Ciebie: Stań do współzawodnictwa i przejmij kontrolę nad miastem. Bierz udział w brawurowych wyścigach o kolejne dzielnice. Pokonaj wrogie gangi na ich własnym terenie, a następnie zmierz się z liderami w kanionie.
  • Tuning wymarzonych samochodów: Przełomowa technologia Autosculpt oferuje niespotykane wcześniej możliwości samochodowego tuningu. Pełna swoboda projektowania wyglądu i zwiększania mocy pojazdów!
  • Godnie reprezentuj swoją klasę: Dołącz do innych maniaków samochodów tuningowanych, muscle i egzotycznych. Udowodnij, że robisz najlepsze bryki w mieście. Nowy model fizyki sprawia, że każdy samochód prowadzi się w zupełnie inny sposób.
  • Zmontuj ekipę: Mądrze dobieraj kolejnych członków zespołu i korzystaj z ich umiejętności na drogach oraz w garażu. Pomogą Tobie wygrać wyścigi i przeprowadzić niezbędne modyfikacje.
Google+