Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.4 kg
Wysyłka od: 8.86 PLN
Producent: EA Games

Opis:

tryb gry: single / multiplayer    
nośnik: 1 UMD
tryb multiplayer: Wi-Fi    
liczba graczy: 1-4
wymagania wiekowe: brak ograniczeń

Underground Rivals to debiut popularnej na całym świecie, wyścigowej serii Need for Speed na kieszonkowej konsoli PlayStation Portable. Jak wskazuje tytuł opisywanej produkcji, wirtualne zmagania koncentrują się tutaj wokół nielegalnych wyścigów ulicznych, w których walczymy o sławę i duże pieniądze.

Underground Rivals to debiut popularnej na całym świecie, wyścigowej serii Need for Speed na kieszonkowej konsoli PlayStation Portable. Jak wskazuje tytuł opisywanej produkcji, wirtualne zmagania koncentrują się tutaj wokół nielegalnych wyścigów ulicznych, w których walczymy o sławę i duże pieniądze na tuning posiadanego samochodu czy też kupno nowego.

Na potrzeby PSP opracowano kilka nowych trybów zmagań. Miłośnicy nocnego ścigania się po miastach mogą to robić np. w opcji Nitrous run (jeździmy po trasie z koniecznością przejeżdżania przez „bramki”, które uzupełniają dostępny zapas nitro), czy Street cross (małe trasy, testujące umiejętności i wymuszające na graczach jak najszybszą jazdę). Oczywiście, nie zabrakło tutaj trybów znanych z oryginalnego Need For Speed: Underground (Circuit, Drift oraz Drag). Rozgrywkę w dalszym ciągu cechuje duża dynamika i nastawienie na osiąganie maksymalnej prędkości. Wygrywa zwykle ten, kto pierwszy dojedzie do mety.

W Underground Rivals możemy usiąść za kierownicą ponad 20 licencjonowanych samochodów, włączając w to takie modele jak Toyota Celica GT-S, Dodge Neon, Golf IV, Pontiac GTO, czy Mazda RX-8. Nie wszystkie maszyny dostępne są od początku rywalizacji. Część z nich odblokowywana jest stopniowo, w miarę osiąganych postępów. Liczba tras zamyka się w dziesięciu. Efekt zróżnicowania twórcy z EA Games osiągnęli poprzez serwowanie ich w różnych odmianach (raz jedziemy od początku, raz od końca, innym razem od środka, etc.)

Zwycięstwa odniesione w poszczególnych wyścigach przynoszą grającemu cenne punkty upgrade'u, które należy przeznaczać na coraz to lepsze modyfikacje pojazdu. Wprowadzanie zmian w samochodzie obejmuje zarówno tuning zewnętrzny/wizualny (dodajemy spojlery, zmieniamy wygląd maski, wstawiamy neon pod samochód, etc.), jak i wewnętrzny/mechaniczny (wstawiamy mocniejszy silnik, hamulce, poprawiamy zawieszenie, itd.). Wprowadzone zmiany dość łatwo można wyczuć podczas wyścigu - samochód inaczej reaguje na zakręty, ma lepsze przyspieszenie, czy porządniej trzyma się drogi.

Oprawa graficzna przywodzi na myśl wersje Undergrounda z „większych” konsol stacjonarnych. Ładnie wykonane modele pojazdów, spore zróżnicowanie tras, płynna animacja i smaczki w postaci neonów zawieszonych na budynkach stoją w Rivals na porządku dziennym. Na ścieżkę dźwiękową programu składają się utwory z Need For Speed: Underground 2 (wśród obecnych wykonawców/zespołów wypada wymienić: Snoop Dogg feat. The Doors, Fat Joe, Ministry, Freeland, Chingy, czy Queens of the Stone Age). Dzięki opcji EA Pocket Trax, wszystkie kompozycje można słuchać bez konieczności rozpoczynania wyścigu. Underground Rivals oferuje również tryb multiplayer dla dwóch (Wi-Fi) lub czterech graczy (jedna konsola, gra na zmianę, walka o jak najlepszy czas).

Google+