Wczytuję dane...
Model: Lego Władca Pierścieni Xbox 360
Kod producenta: LEGO The Lord of The Rings
Waga produktu: 0.3 kg
Wysyłka od: 8.89 PLN

Gra LEGO Władca Pierścieni Xbox 360


Przeżyj na nowo legendę Drużyny Pierścienia, poprzez figurki LEGO, odkrywaj cuda gry zręcznościowej  i rozwiązania ponadczasowych zagadek logicznych.Orkowie czekają na tej niebezpiecznej drodze do Góry Przeznaczenia, ale Drużyna (Aragorn, Gandalf,elf Legolas, krasnolud Gimli, Człowiek z Gondoru Boromir , Frodo Hobbit i jego przyjaciel Sam, Merry i Pippin ) połączyła siły w dążeniu do zniszczenia Pierścienia i przywrócenie pokoju w Śródziemiu.Autorzy (brytyjskie studio Traveller’s Tales) przygotowało ponad 80 grywalnych postaci. Wśród nich jest kilka niepojawiających się w filmach Jacksona, np. Tom Bombadil. Poziomy obfitują, w zrealizowane z dużą porcją humoru, nawiązania do filmu. Gra zawiera liczne elementy zręcznościowe i wiele zagadek logicznych.Specyfikacja:

Gatunek

Akcja

Tryby gry 

single / multiplayer 

Tryb multiplayer 

podzielony ekran

Liczba graczy 

1-2

Wersja językowaPolska - kinowa
wydawcaWarner Bros Interactive Entertainment
wydawca PLCenega Poland sp. z o.o.
Kategoria wiekowa od:7lat
KINECT/MOVEnie współpracuje
NośnikPłyta DVD

Przeżyj na nowo legendę Drużyna Pierścienia, Dwie Wieże i Powrocie Króla poprzez figurki LEGO, jak odkrywać cuda i rozwiązania ponadczasowe zagadki.
Orkowie i fouler rzeczy czekają na tej niebezpiecznej drodze do Góry Przeznaczenia, ale Drużyna zostanie utworzone-Aragorn Ranger, Gandalf Kreator, Legolas elf, krasnolud Gimli, Boromir Człowiek z Gondoru, a Frodo Hobbit przyjaciele Sam, Merry i Pippin wszystkich przyłączyć się do pomocy po dążeniu do zniszczenia Pierścienia i przywrócenie pokoju w kraju.
Google+