Wczytuję dane...
Waga produktu: 1.8 kg
Wysyłka od: 8.86 PLN
Producent: Galakta

CZY JEST JAKAŚ NADZIEJA DLA ŚWIATA ŚMIERTELNIKÓW? — Liber Malefic

W świecie Warhammera, czterej bogowie Chaosu walczą o władzę. Khorne, Bóg Krwi i Pan Czaszek jest żądny mordu i nieustającej walki. Nurgle, Pan Zarazy i Mistrz Plag, lubuje się w plugastwie i chorobach. Tzeentch, Władca Losu i Wielki Intrygant jest mistrzem kłamstwa i podstępu. Slaanesh, Książę Bólu i Rozkoszy oraz Pan Pożądania, uwodzi nawet najbardziej prawych, wabiąc ich obietnicami wszelkich cielesnych rozkoszy.

 W grze Chaos w Starym Świecie, każdy z graczy wcieli się w rolę jednego z Panów Chaosu. Charakterystyczne zdolności każdego z bogów i legionu jego wyznawców dają graczom unikalne sposoby na sianie zniszczenia i panowanie nad Starym Światem. W czasie, gdy potęgi Chaosu ścierają się ze sobą, rujnując ziemie ludzi i siejąc w nich spustoszenie, Stary Świat nie poddaje się. Walczy z całych sił i stawia opór rękami swoich wiernych bohaterów, by wygnać złych bogów z powrotem do ich Domeny Chaosu… chociaż na chwilę.

CZAS LAMENTU NADCHODZI — Grimoire Daemonicus

ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA:
● 1 instrukcja ● 1 plansza ● 4 wskaźniki Zagrożenia ● 4 zestawy plastikowych łączników ● 4 arkusze Potęg ● 4 znaczniki Mocy ● 4 znaczniki Punktów Zwycięstwa ● 16 żetonów postępu Zagrożenia ● 116 żetonów Zepsucia ● 6 żetonów Wydarzeń ● 4 żetony Bohaterów ● 6 żetonów Szlachty ● 20 żetonów Chłopów ● 6 żetonów Skavenów ● 14 żetonów Spaczenia ● 96 kart Chaosu ● 20 kart Ulepszeń ● 5 kart Spustoszenia ● 28 kart Starego Świata ● 5 kości ● 1 Krwiopijec Khorna ● 6 Krwiopuszczy ● 4 Zaprzysiężonych Krwi ● 1 Wielki Nieczysty ● 5 Siewców zarazy ● 6 Trędowatych ● 1 Pan Przemian ● 3 Horrory ● 8 Akolitów ● 1 Strażnik Tajemnic ● 3 Demonice ● 6 Kusicieli ●

Google+