Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.4 kg
Wysyłka od: 8.86 PLN
Producent: Galakta

Ze wszystkich miast pojawiających się w wizjach Massachusetts stworzonych przez H. P. Lovecrafta, chyba żadne nie jest tak zabójcze, jak mała rybacka wioska Innsmouth. Podupadłe i umierające Innsmouth, pożerane jest od środka przez starożytny pakt, który zawarto w celu ratowania miasteczka. Przeszukując gnijące doki i cuchnące plaże, badacze szybko przekonają się, że wszyscy zwrócili się przeciwko nim. Ostatecznie, możliwe że jedynym sposobem na ocalenie Innsmouth jest zniszczenie wioski oraz straszliwych stworzeń, które nawiedzają wody w pobliżu Diabelskiej Rafy.

Widmo nad Innsmouth wprowadza do gry Horror w Arkham kilka nowych elementów, takich jak Osobiste Historie, unikalne dla każdego badacza, czy karty Wyglądu Innsmouth. Mieszkańcy są wrogo nastawieni do badaczy, dlatego mogą oni skończyć w celi jako pożywienie dla Shoggotha, jeśli będą szukać dowodów, które pozwolą agentom Federalnym wkroczyć do miasteczka. Jednakże pozostawienie Innsmouth samemu sobie to kiepski pomysł, gdyż Istoty z Głębin gromadzą się i rosną w siłę, próbując sprowadzić Przedwiecznego. Widmo nad Innsmouth zawiera również 16 nowych badaczy, ośmiu nowych Przedwiecznych, dwóch Heroldów, karty Epickiej Bitwy dla nowych Przedwiecznych, ponad 30 nowych żetonów potworów, mnóstwo nowych spotkań i dodatkową planszę przedstawiającą miasteczko Innsmouth. W sumie, to rozszerzenie dodaje do gry podstawowej ponad 300 nowych kart.

Uwaga! To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagana jest gra Horror w Arkham.

ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA:
● 1 Instrukcja ● 1 plansza ● 16 kart postaci Badaczy ● 16 znaczników Badaczy ● 16 plastikowych podstawek pod znaczniki Badaczy ● 96 kart Osobistych Historii ● 8 arkuszy Przedwiecznych ● 2 arkusze Heroldów ● 36 kart Obszarów Arkham ● 42 karty Obszarów Innsmouth ● 36 kart Mitów ● 16 kart Bram ● 24 karty Wątku Przedwiecznych ● 10 kart Wyglądu Innsmouth ● 12 małych kart Pyłu ● 32 żetony Potworów ● 2 znaczniki Obszarów Wodnych ● 6 żetonów Buntu Istot z Głębin ● 1 żeton Zhara ● 8 żetonów Oblicza Ghatanothoa ●

Google+