Wczytuję dane...
Model: W40k Kodeks Kosmiczni Marines
Kod producenta: Kodeks Kosmiczni Marines
Waga produktu: 0.5 kg
EAN: 9781782530824
Wysyłka od: 8.86 PLN
Producent: Games Workshop

W40k Kodeks Kosmiczni Marines


Warhammer 40.000 - Kodeks armii Kosmiczni Marines /Space Marine/
W ponurych mrokach czterdziestego pierwszego tysiąclecia Ludzkość zmaga się z nieustannymi buntami, inwazjami obcych oraz atakami plugawych sług przerażających bogów. tylko jedna siła jest w stanie sprostać tym wszystkim zagrożeniom. To nadludzcy Kosmiczni Marines, którzy zostali zrodzeni dzięki zapomnianej technologii i wzmocnieni rygorystycznym szkoleniem. Ich przeznaczeniem jest wieczna walka i szerzenie sprawiedliwości Imperatora w najdalszych zakątkach galaktyki. a wszystko to by człowiek przetrwał.
"Żyjąc walczymy. Walcząc zwyciężamy. Nikt nie powstrzyma naszego gniewu"
- Marneus Calgar, wielki Mistrz Ultramarines

W podręczniku znajdziesz, który ma aż 180 stron w miękkiej oprawie znajdziesz:

    Historię Kosmicznych Marines. Początki powstania najwspanialszych obrońców ludzkości, ich bitwy i losy nieustannych zmagań w obronie ludzkiej rasy przed mroczną i wygłodniałą galaktyką.
    Siły zbrojne Kosmicznych Marines. Szczegóły dotyczące jednostek, bohaterów, pojazdów i machin bojowych, które mogą się znaleźć w armii Kosmicznych Marines, wliczając w to zasady pozwalające na wykorzystanie ich w grze Warhammer 40.000. Poznasz także hisotirę innych Zakonów Kosmicznych Marines jak: Slamandry, Imperialne Pięści, Białe Blizny, Krucza Gwardia czy Żelazne Dłonie
    Obrońcy ludzkości. Zdjęcia szerokiej gamy figurek Kosmicznych Marines. Schematy kolorystyczne ponad kilkudziesięciu zakonów z 1000 istniejących oraz trzy przykładowe armie.
    Lista armii Kosmicznych Marines. Przewodnik pokazujący, jak kolekcję figurek Kosmicznych Marines przekształcić  w armię gotową zmieniać galaktykę!

Seria:Warhammer 40.000 - Space Marine
Wydawnictwo:Games Workshop
Min. wymagania wiekowe:od 12 lat
Rok wydania:wrzesień 2013
Ilość stron:176

Google+