Wczytuję dane...
Model: W40k Kodeks Szarzy Rycerze
Kod producenta: W40k Kodeks Szarzy Rycerze
Waga produktu: 0.4 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 9781907964244
Wysyłka od: 11.69 PLN
Producent: Games Workshop

Kodeks zawiera:

- Tajne dziedzictwo Szarych Rycerzy, w tym ich owiane mitami założenie i tajne operacje w całej historii Imperium
- Przewodnik po niekonwencjonalnej organizacji i heraldyce Szarych Rycerzy i ich różnych Bractw 
- Bestiariusz Szarych Rycerzy ze szczegółami tła dla każdej jednostki i przedstawionej postaci 
- Prezentacja przepięknie pomalowanych figurek Cytadeli 
- Zasady dla jednostek dostępnych dla armii Szarzy Rycerze - w tym 32 arkusze danych 
- Podstępy, Relikty i opcjonalne cele drugorzędne, które ilustrują tajemnicze cele i niezwykłe taktyki Szarych Rycerzy 
- Sekcja Krucjaty zawierająca agendy, relikty krucjaty, cechy bojowe, rekwizycje, hart ducha, zaszczytne tytuły i Unikalne zasady Demonicznych Nemezis 
- Mnóstwo więcej 

SZARZY RYCERZE
W przeddzień ostatniej bitwy Imperator dostrzegł, jakim zagrożeniem staną się w przyszłości Demony, oraz że jego obecne armie nie obronią przed nimi Ludzkości. Dlatego więc stworzył Szarych Rycerzy: Zakon Kosmicznych Marines wyszkolonych w jednym tylko celu, którym jest nieustająca obrona Imperium przed machinacjami Demonów. Minęło dziesięć tysięcy lat, Imperatora już nie ma, ale Szarzy Rycerze pozostali na straży. Niczym lśniąca linia stali stoją przeciwko siłom Chaosu; dawno porzucili swoje człowieczeństwo, aby Ludzkość mogła przetrwać.
„Do ostatniego tchu będę bronił Ludzkości, nawet jeżeli Królestwo Chaosu opustoszeje, a jego wszyscy mieszkańcy rzucą się na mnie. Choćby i Mroczni Bogowie wkroczyli osobiście do naszego świata, lęku nie zaznam i uniosę miecz, stając im na drodze.Uczynię tak, wszak jestem Szarym Rycerzem".
- Lord Kaldor Draigo

Wewnątrz znajdziesz rozdziały:

  • Szarzy Rycerze. To informacje o pochodzeniu Szarych Rycerzy, o Tytanie - ich planecie macierzystej - oraz o największych bitwach z Demonami.
  • Armia Tytana. To szczegółowe opisy różnych jednostek, postaci i pojazdów wchodzących w skład armii Szarych Rycerzy, uzupełnione o zasady pozwalające na używanie ich w grze Warhammer 40,000. Na tych stronach przybliżono także sylwetki najważniejszych bohaterów Zakonu, poczynając od legendarnego Wielkiego Mistrza Draigo, a kończąc na Wielkim Mistrzu Mordraku, Nawiedzonym Rycerzu z Mortain oraz skromnym (i najwidoczniej nieśmiertelnym) Zasłużonym Anvalu Thawnie.
  • Władcy Tytana. To galeria prezentująca szeroki wachlarz figurek Szarych Rycerzy, w tym dużą liczbę potężnych bohaterów oraz pojazdy i uzupełniona o informacje heraldyczne.
  • Lista Armii Szarych Rycerzy. Dzięki niej swoją kolekcję figurek Szarych Rycerzy zamienisz w armię gotową stanąć, w imię Imperatora, do walki z wrogami Ludzkości!
Polecamy
Google+