Wczytuję dane...
Kod producenta: Kodeks Tyranidzi
Waga produktu: 0.4 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 9788360766156
Wysyłka od: 8.86 PLN
Producent: Games Workshop

Podręcznik zawierający szczegółowe zasady dotyczące armii frakcji Tyranids

TYRANIDZI
Tyranidzi to drapieżna rasa obcych, która przebyta zimny mrok między galaktycznej próżni, aby zerować na naszej galaktyce Ogromne roje najprzeróżniejszych stworzeń, małych i dużych, pieszych i latających, pożerają wszystko na swojej drodze, pozbawiając życia całe planety i pochłaniając cywilizacje. Tyranidzi to doskonale drapieżniki, w obliczu których nawet największe armie czeka los zwierzyny łownej.


Kodeks: Tyranidzi jest dodatkiem do gry Warhammer 40.000 Każda książka tej sera szczegółowo opisuje jedną z armii, przedstawiając miedzy innymi jej historie i bohaterów mrocznej otchłani przybywają do nas obcy, w roju tak ogromnym. że przesyłania on gwiazdy. Te okropieństwa nie walczą o potęgę ani o terytorium. wiedzie je jeno straszliwy głód, którego nie zaspokoi nawet cała nasza galaktyka.


Wewnątrz znajdziesz rozdziały:

  • Tyranidzi. To wyczerpujące informacje o tle tabularnym Tyraradów. a zwłaszcza o ich flotach rojowych. bezlitosnym rozprzestrzenianiu się żarłocznych rojów po całej galaktyce, okrutnych bitwach oraz o powiązaniach wszystkich tyranidzkich stworzeń z Umysłem Roju
  • Siły zbrojne Tyranidów. W tej cześci zebrano szczegóły i zasady dotyczące pychoty. bojowych bestii oraz monstrów Tyranidów Można tu także znaleźć kilka legendarnych tyranidzkich stworzeń, takich jak Stary Jednooki. Zagłada Malan'tai. Skacząca Śmierć oraz najgroźniejszy sługa Umysłu Roju. Władca Roju.
  • Tyranidzki rój. Tutaj zaprezentowano zdjęcia szerokiej gamy figurek Tyranidów. z uwzględnieniem wybranych flot rojowych.
  • Lista armii Tyranidów. Lista armii pomoże Ci zamienić kolekcję figurek Tyranidów w armię gotowa do użycia na polu bitwy
Google+