Wczytuję dane...
Model: Murdered: Soul Suspect – Śledztwo zza grobu
Kod producenta: Murdered: Soul Suspect
Waga produktu: 0.5 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5908305207191
Wysyłka od: 8.89 PLN
Producent: Cenega Publishing

Gra Murdered: Soul Suspect – Śledztwo zza grobu PC


Akcja rozgrywa się w miasteczku Salem, w stanie Massachusetts, znanego z XVII-wiecznej historii dotyczącąj czarownic, na które polowano, i często – w wyniku udowodnienia zakazanych praktyk – palono na stosie. Salem to miasteczko, w którym gracz może dowolnie przeszukiwać drewniane domy, wąskie uliczki, gotyckie kościoły i historyczne budynki Nowej Anglii.

W grze stworzono mistyczny klimat, z wyeksponowaniem mocy nadnaturalnych. Bohater Ronan O’Connor, detektyw, na początku rozgrywki zostaje zamordowany, a jego postać – niczym w filmie Uwierz w ducha z Patrickiem Swayze’em i Demi Moore w rolach głównych – przeistacza się w ducha który musi rozwikłać intrygującą zagadkę własnego zabójstwa.

Rozgrywka w Murdered polega głównie na odkrywaniu kolejnych fragmentów śledztwa. W Soul Suspect
 rozbudowano także o elementy RPG, za odkrywanie kolejnych faktów, wykonywanie występujących dość licznie opcjonalnych zadań pobocznych, otrzymujemy cenne punkty doświadczenia. Dzięki nim rozwijamy nadludzkie umiejętności detektywa.Dla Ronana O'Connora, policjanta z trudną przeszłością z Salem, śmierć stała się zaledwie początkiem. 

Ginie na służbie próbując zapobiec włamaniu. Przenosi się w zaświaty, a jedynym sposobem, żeby wydostać się z wymiaru ‘Zmierzchu’ jest odnalezienie swojego zabójcy. Pomogą mu w tym nowe, nadprzyrodzone moce. Aby odkryć trudną prawdę o tym kto stoi za jego śmiercią, będzie musiał stawić też czoła demonom.

 

Polecamy
Google+