Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.5 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 9788360415153
Wysyłka od: 8.86 PLN
Producent: Edgard

Duński Kurs podstawowy
Audiobook przeznaczony jest dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z językiem duńskim. To kurs dla absolutnie początkujących. Kurs polecamy wyjeżdżającym do Danii do pracy, na studia i w celach turystycznych. Całość nagrań obejmuje 12 lekcji ( w sumie 130 minut nagrań) uczących blisko 1500 najbardziej potrzebnych słów i zwrotów, np. pytanie o drogę, zakupy, restauracja, rozmowa o pracę, nagłe zdarzenia oraz podręcznik (64 s.) zawierający najważniejsze informacje gramatyczne, transkrupcje nagrań, ćwiczenia i tłumaczenia. Oprócz nauki słówek metodą powtarzania, na audiobooku znajdują się także dialogi oraz ćwiczenia utrwalające. Z Audio Kursem szybko nauczysz porozumiewać się w języku duńskim w praktycznych sytuacjach, osłuchasz się z jego brzmieniem oraz poznasz wymowę słówek. Unikalna metoda kursu pozwala na naukę nie tylko w domu, ale również podczas podróży, w samochodzie i w drodze do pracy.


■ 1500 najważniejszych słów i zwrotów
■ łatwe dialogi i praktyczne wyrażenia z tłumaczeniami
■ ponad 130 minut nagrań po polsku i duńsku
■ ćwiczenia sprawdzające z odpowiedziami
■ najważniejsze zagadnienia gramatyczne
■ podręcznik - 64 strony


Duński Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących lub zaczynających naukę duńskiego oraz dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się podstaw tego języka. Kurs polecamy wyjeżdżającym do Danii, zarówno do pracy, jak i w celach turystycznych. Z Audio Kursem osłuchasz się z brzmieniem języka i szybko nauczysz się porozumiewać w typowych sytuacjach. Spróbuj - efekty Gę zaskoczą!
Kurs obejmuje 12 lekcji (131 min. nagrań), m.in. przedstawianie się, pytań ie o drogę, podróż, hotel, zakupy, nagłe wypadki, rozmowa o pracę. Książka (64 strony) zawiera transkrypcje wszystkich nagrań, odpowiedz; do ćwiczeń oraz podręcznik gramatyki.

Google+