Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.5 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 9788360415504
Wysyłka od: 8.86 PLN
Producent: Edgard


Audiobook z kursem dla tych, którzy dopiero chcą poznać ten język. Nauka dla absolutnie początkujących jest prowadzona przez rodowitych Finów. Od razu uczymy się prawidłowej wymowy. Z audiobooka skorzystają też wszyscy, którzy chcą przypomnieć sobie słownictwo oraz zasady gramatyki tego języka. Kurs polecamy wyjeżdżającym do Finlandii w celach turystycznych, do pracy lub na studia. Na audiobooku znajduje się 12 lekcji (140 minut nagrań). W całości kursu opanujemy prawie 1500 najbardziej potrzebnych słów i zwrotów, m.in. przedstawianie się, pytanie o drogę, podróż, hotel, zakupy, nagłe wypadki, rozmowa o pracę.
W podręczniku dołączonym do audiobooka (64 strony) zamieszczono pełen zapis wszystkich nagrań, ćwiczenia i odpowiedzi. Poznajemy pisownię trudnych wyrazów. Podręcznik zawiera także podstawy gramatyki, wiadomości o języku oraz informacje dla osób wyjeżdżających do Finlandii.


• 1500 najważniejszych słów i zwrotów
• łatwe dialogi i praktyczne wyrażenia z tłumaczeniami
■ 145 minut nagrań po polsku i fińsku
- rodowici Fini
■ ćwiczenia sprawdzające z odpowiedziami
■ najważniejsze zagadnienia gramatyczne
+ informacje niezbędne dla wyjeżdżających do pracy w Finlandii


Fiński Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących, zaczynających naukę oraz wszystkich, którzy chcą nauczyć się podstaw tego języka. Kurs polecamy wyjeżdżającym do Finlandii w celach turystycznych, do pracy lub na studia.
Kurs obejmuje 12 lekcji (145 min. nagrań) i uczy blisko 1500 najbardziej potrzebnych słów i zwrotów, m.ln. przedstawianie się, pytanie o drogę, podróż, hotel, zakupy, nagłe wypadki, rozmowa o pracę.
W książce (64 strony) zamieszczono pełen zapis wszystkich nagrań, ćwiczenia i odpowiedzi. Podręcznik zawiera także podstawy gramatyki, wiadomości o języku oraz Informacje dla osób wyjeżdżających do Finlandii. Ostatnia lekcja uczy słownictwa i wyrażeń niezbędnych dla każdego udającego się do Republiki Finlandii w poszukiwaniu pracy.Spróbuj - efekty Cię zaskoczą!

Google+