Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.5 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 9788360415405
Wysyłka od: 8.86 PLN
Producent: Edgard

„Portugalski. Kurs podstawowy” to audiokurs przeznaczony do samodzielnej nauki języka na poziomie podstawowym. Adresowany jest do osób, które dopiero zaczynają naukę portugalskiego, oraz tych, które chciałyby przypomnieć sobie podstawy tego języka.
Dwanaście lekcji zawiera 1500 najważniejszych słów i zwrotów z wielu dziedzin tematycznych takich jak: liczby, dni tygodnia i pory roku, człowiek i rodzina, żywność i jedzenie, komunikacja i podróżowanie. Obejmuje także dialogi oraz pytania sprawdzające postępy w nauce. Scenki i dialogi zostały opracowane tak, aby w sposób aktywny wzbogacić zasób słownictwa i – co najważniejsze – uczyć typowych zwrotów używanych w języku mówionym.


■ 1500 najważniejszych słów i zwrotów
■ łatwe dialogi i praktyczne wyrażenia z tłumaczeniami
■ 141 minut nagrań po polsku i portugalsku
- rodowici Portugalczycy
■ ćwiczenia sprawdzające z odpowiedziami
■ najważniejsze zagadnienia gramatyczne
+ specjalny rozdział dla wyjeżdżających do pracy w Portugalii


Portugalski Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących, zaczynających naukę oraz wszystkich, którzy chcą nauczyć się podstaw tego języka. Kurs polecamy wyjeżdżającym do Portugalii w celach turystycznych, do pracy lub na studia.
Kurs obejmuje 12 lekcji (141 min. nagrań) i uczy blisko 1500 najbardziej potrzebnych słów i zwrotów, m.in. przedstawianie się, pytanie o drogę, podróż, hotel, zakupy, nagłe wypadki, rozmowa o pracę.
W książce (64 strony) zamieszczono najważniejsze informacje gramatyczne, pełen zapis wszystkich nagrań, ćwiczenia, odpowiedzi do nich oraz wiadomości o języku. Ostatnia lekcja poświęcona jest poszukiwaniu pracy: uczy słownictwa i wyrażeń niezbędnych dla Wszystkich udających się do Portugali; w celach zaro bkowych.
Spróbuj - efekty Cię zaskoczą!

Google+