Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.5 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 9788360415184
Wysyłka od: 8.86 PLN
Producent: Edgard

Szwedzki Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących, którzy podjęli decyzję o nauce szwedzkiego. Kurs jest skierowany do wszystkich, którzy chcą nauczyć się podstaw tego języka. Szczególnie polecany jest osobom wyjeżdżającym do Szwecji do pracy, na studia i w celach turystycznych. Na audiobooku jest zawartych 12 lekcji (135 minut nagrań) z ćwiczeniami opracowanymi na 1500 najbardziej potrzebnych słów i zwrotów, np. pytanie o drogę, zakupy, zachowania w restauracji, rozmowa o pracę, nagłe zdarzenia oraz podręcznik (64 s.) zawierający najważniejsze informacje gramatyczne, transkrypcję nagrań, ćwiczenia i tłumaczenia. Audiobook, oprócz nauki słówek metodą powtarzania, zawiera także dialogi oraz ćwiczenia utrwalające.

■ 1500 najważniejszych słów i zwrotów
■ łatwe dialogi i praktyczne wyrażenia z tłumaczeniami
■ ponad 130 minut nagrań po polsku i szwedzku
■ ćwiczenia sprawujące z odpowiedziami
■ najważniejsze zagadnienia gramatyczne
■ specjalny rozdział poświęcony pracy - m.in. rozmowa kwalifikacyjna
■ podręcznik - 64 strony


Szwedzki Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących lub zaczynających naukę szwedzkiego oraz dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się podstaw tego języka. Kurs polecamy wyjeżdżającym do Szwecji służbowo, do pracy, w celach turystycznych lub na studia. Z Audio Kursem osłuchasz się z brzmieniem języka i szybko nauczysz się porozumiewać w typowych sytuacjach. Spróbuj - efekty Cię zaskoczą!
Kurs obejmuje 12 lekcji (135 min. nagrań), m.in. przedstawianie się, pytanie o drogę, podróż, hotel, zakupy, nagłe wypadki, rozmowa o pracę. Książka (64 strony) zawiera zapis wszystkich nagrań, odpowiedzi do ćwiczeń oraz podręcznik gramatyki.
Płyt można słuchać w dowolnym ódtwarzaczu CD lub na komputerze.
SZWEDZKI Kurs podstawowy

Google+