Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.5 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 9788360415306
Wysyłka od: 8.86 PLN
Producent: Edgard

Włoski Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących, zaczynających naukę oraz tych, które chciałyby szybko przypomnieć sobie podstawy języka włoskiego i przygotować się do podróży. Obejmuje 11 lekcji - 73 minuty nagrań - uczących blisko 1000 najbardziej potrzebnych słów i zwrotów, np. pytanie o drogę, zakupy, restauracja, rozmowa o pracę, nagłe zdarzenia oraz mini-podręcznik zawierający najważniejsze informacje gramatyczne. Na płycie, oprócz nauki słówek metodą powtarzania, znajdują się także dialogi oraz ćwiczenia utrwalające.

■ 1000 najważniejszych słów i zwrotów
■ ponad 70 minut nagrań po polsku i włosku - rodowici Włosi
■ łatwe dialogi i praktyczne zwroty z tłumaczeniami
■ ćwiczenia sprawdzające z odpowiedziami
■ gramatyka - najważniejsze zagadnienia
■ podręcznik-48 stron
+ program komputerowy do nauki słówek i zwrotów z kursu


Włoski Kurs podstawowy mp3 przeznaczony jest dla osób początkujących i zaczynający oraz wszystkich, którzy chcieli by szybko przypomnieć sobie podstawy języka włoskiego i przygotować się do podróży. Audio Kurs pozwala osłuchać się z brzmieniem języka i szybko uczy komunikowania się w typowych sytuacjach. Spróbuj - efekty Clę zaskoczą!
Kurs obejmuje 12 lekcji (72 min.) m.in. przedstawianie się, pytanie o drogę, podroż, hotel, zakupy, praca nagłe zdarzenia. Książeczka zawiera zapis wszystkich nagrań, odpowiedzi do ćwiczeń oraz podręcznik gramatyki. Płyty można słuchać w dowolnym odtwarzaczu mp3 lub na komputerze.
Słuchaj i ucz sięl Powtarzaj z komputerem!

Google+