Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.5 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 9788360415351
Wysyłka od: 8.86 PLN
Producent: Edgard

Audiokurs uczy 520 zwrotów niezbędnych do swobodnego porozumiewania się. Wszystkie wyrażenia zilustrowano zdaniem lub krótkim dialogiem pokazującym ich użycie w kontekście. Każdy uczący się języka włoskiego powinien je znać, aby mówić płynnie.
Audiokurs obejmuje 16 najważniejszych zagadnień (łącznie 143 minuty nagrań) dotyczących m.in. zawierania znajomości, zmysłów i emocji, wyrażania opinii, charakteru i osobowości, zakupów, jedzenia w restauracji.

WŁOSKI Niezbędne zwroty i wyrażenia
■ 520 zwrotów i wyrażeń niezbędnych do swobodnego porozumiewania się
■ minidialogi i gotowe zdania uczące płynnej konwersacji
■ 143 minuty nagrań po polsku i włosku - rodowici Włosi
■ idiomy dla średnio zaawansowanych
■ podręcznik - 64 strony, pełen zapis nagrań
■ tłumaczenia słówek, zdań i dialogów


Audio Kurs uczy 520 zwrotów niezbędnych do swobodnego porozumiewania się. Wszystkie wyrażenia zilustrowano zdaniem lub krótkim dialogiem pokazującym ich użycie w kontekście. Kurs to unikalne zestawień zwrotów konwersacyjnych, koniecznych do naturalnego komunikowania się. Każdy uczący się języka włoskiego powinien je znać, aby mówić płynnie i swobodnie. Niezbędne zwroty i wyrażenia polecamy jako repetytorium leksykalne dla wszystkich uczących się języka włoskiego.
Audio Kurs obejmuje 16 najważniejszych zagadnień, m.in. nawiązywanie kontaktów, życie towarzyskie, wyrażanie uczuć, emocji i opinii, negocjowanie, a także prowadzenie rozmów telefonicznych, zakupy, w podroży, w pracy. Kurs stanowi szczególną pomoc dla osób przygotowujących się do wyjazdu do Włoch w celach turystycznych, na studia i do pracy. Płyt można słuchać w dowolnym odtwarzaczu CD lub na komputerze.

Google+