Wczytuję dane...
Waga produktu: 1 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5542210019047
Wysyłka od: 8.86 PLN
Producent: Premiere

Gra nowa, nieużywana, folia oryginalna.

JĘZYK POLSKI-KOLEKCJA TEST

O programach serii Kolekcja testów przedmiotowych.
Testy są obecnie jedną z najpopularniejszych form sprawdzania wiedzy wykorzystywaną podczas różnego rodzaju podsumowań i egzaminów. Sprawdź czy jesteś do nich przygotowany.


Kolekcja testów przedmiotowych - to seria doskonałych, uniwersalnych narzędzi opracowanych z myślą o uczniach szkól ponadpodstawowych, którzy powtarzają materia i przygotowują się do klasówek, sprawdzianów i egzaminów. Praca w dwóch trybach (sprawdzającym i szkoleniowym) umożliwia nie tylko testowanie nabytej wiedzy, ale także naukę. Wyczerpujące objaśnienia do większości pytań pozwalają zrozumieć popełnione błędy i ustrzec się ich w przyszłości na prawdziwych, ważnych egzaminach. Program może stanowić również znakomitą pomoc dydaktyczną dla nauczycieli. Dysk zawiera około 250 zadań w formacie wyboru wielokrotnego w oddzielnych zestawach testowych. Po rozwiązaniu testu program wyświetla szczegółowe wyniki i umożliwia wydrukowanie raportu oraz certyfikatu.


Autorami testów są dydaktycy - specjaliści i nauczyciele mający doświadczenie w opracowywaniu materiałów edukacyjnych, dydaktycznych i szkoleniowych,
Zestawy testowe odtwarzane są za pomocą programu stmTESTER uniwersalnej przeglądarki testów przedmiotowych serii stm Za pomocą tego programu rozwiązuje się testy z niniejszego dysku oraz inne, publikowane w serwisie internetowym producenta. Najważniejsze cechy i możliwości programu stmTESTER: wygodna i intuicyjna obsługa testu, personalizacja sesji testowej, prezentacja wyników, szczegółowych statystyk i podsumowań na ekranie, wydruk raportów i certyfikatów, porównywanie wyników kolejnych sesji testowych, rozbudowany system pomocy.

1. Biblia i kultura antyku jako źródło inspiracji literatury epok późniejszych - test.

II. Ewolucja powieści - test sprawdzający wiadomości na temat przemian gatunku w Europie i w Polsce od XVIII do XX wieku

III Filozofia jako inspiracja literatury - test sprawdzający wiadomości na temat tekstów literackich polskich i europejskich inspirowanych poglądami filozofów.

IV. Kobiela jako bohaterka literacka - test sprawdzający wiadomości na temat tekstów literackich, które bohaterkami czynią kobiety.

V. Nauka o języku.

VI O lepszy świat - test sprawdzający wiadomości na temat autorów i tekstów proponujących program reform od renesansu do oświecenia w Polsce i w Europie.

VII. Różne oblicza poezji współczesnej.

VIII. Od "Odprawy posłów greckich do Tanga" test sprawdzający wiadomości na temat dramatu polskiego od renesansu do współczesności

IX. Kultura średniowiecznej Europy i Polski i jej inspirujący wpływ na kulturę epok późniejszych

X. Wojna w literaturze.

Wymagania systemowe:
komputer PC 133 MHz. 16 MB RAM. 10 MB miejsca na twardym dysku, grafika HiColor SVGA, napęd CD ROM (do instalacji). WIN95/98/NT/2000/Me

Google+