Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.4 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5907806962615
Wysyłka od: 8.86 PLN
Producent: Marksoft

Gra nowa, nieużywana, folia uszkodzona.

Trzecia część doskonałej serii edukacyjnej dla dzieci rozwijającej u nich umiejętności logicznego myślenia. Gra została zaprojektowana z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym i wprowadza podstawowe pojęcia związane z liczbami, kształtami i kolorami. Dzieci poznają takie pojęcia jak "więcej" i "mniej" oraz uczą się porównywać liczebność zbiorów.

Jaś przybywa we śnie do Cyfrolandll. Oprowadzany przez Cyfrowego Duszka odwiedza sad owocowy, ogród kwiatów, dom niedźwiadków I Inne Interesujące miejsca zbierając w nich kolejne skarby.

Dom niedźwiadków
W domu niedźwiadków na dzieci czeka wiele niespodzianek i tajemnic. Dzieci uczą się szukania różnic między obiektami i wybierania identycznych z większej grupy.

Dom cyferek
Jedna kolba kukurydzy, dwa jeże, trzy kolby... Obserwując zabawne animacje dzieci uczą się liczyć w zakresie do dziesięciu.

Szczęśliwa Cyfrolandla, to szczególny program przeznaczony dla najmłodszych, w trakcie zabawy kształcący umiejętności: liczenia, podejmowania decyzji, logicznego myślenia, obserwacji oraz znajdywania cech różniących obiekty i takich, które są dla nich wspólne.

Dodatkowym walorem edukacyjnym programu jest to, iż możliwy Jest wybór jednej z dwóch wersji językowych: polskiej lub angielskiej.

Google+