Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.4 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5907671212792
Wysyłka od: 8.86 PLN
Producent: Cenega

Gra nowa, nieużywana, folia oryginalna.

Gatunek Dla dzieci
Wersja językowa Polska - pełna
Kategoria wiekowa od: 3 lat
Opis Tchnij nowe życie w grę Wildlife Park 2 dzięki fantastycznemu dodatkowi – Szalone Zoo! Czeka na ciebie ponad 30 nowych zwierząt i roślin, a wśród nich wilki, lisy polarne i potężne kangury! Zasadź na terenie swojego parku przepiękne słoneczniki i rzadkie , orchidee oraz egzotyczne drzewa – bambusy i eukaliptusy. Znajdzie się też miejsce na nowe atrakcje – dla dzieciaków przygotowano plac zabaw, wycieczki helikopterem i nurkowanie w klatce z rekinami! A co powiecie na przejażdżkę łódką, jeepem albo na grzbiecie konia, wielbłąda czy słonia? W naszym szalonym zoo zabawa nigdy się nie kończy.

W zoo przybyło mieszkańców!
Ponad 30 nowych gatunków zwierząt i roślin zagościło W Wildlife Paku Ulubione gatunki, takie Jak: wilk, lis polarny, kangur czerwony i surykatka będą nowymi gwiazdami Twojego zoo!
Upiększ swój park kwiatami słonecznika, rzadkimi orchideami, posadź egzotyczne drzewa, takie jak np bambus i eukaliptus.
Spraw, by wizyta w zoo była niepowtarzalną przygodą!
Doskonałą zabawę zapewnią liczne nowe atrakcje. Każdy znajdzie dla siebie: od placu zabaw dla dzieci, poprzez lot widokowy po nurkowanie w klatce pośród rekinów. Goście mogą zwiedzać park w łodziach, jeepach, na grzbietach koni, wielbłądów lub słoni.
Teraz możesz cieszyć się swoim zoo także z perspektywy pierwszej osoby.

  • 20 nowych gatunków zwierząt, między innymi: bizony, mandryle, wilki, gnu, mustangi, kangury czerwone, surykatki.
  • 10 nowych, interesujących i zajmujących misji.
  • 10 nowych map do gry dowolnej.
  • Nowe ekscytujące atrakcje dla gości: wycieczki łodziami ze szklanym dnem, przejażdżki na słoniach, przeloty helikopterami, pływanie z delfinami i nurkowanie w klatce wśród rekinów.
  • 16 nowych gatunków roślin: słoneczniki, orchidee, egzotyczne drzewa i palmy.
  • Nowe obiekty dekoracyjne, wyposażenie wybiegów i elementy dla zwiedzających: wypożyczalnia sprzętu do nurkowania, uliczni muzycy, bar na plaży, zjeżdżalnia dla małp i trampolina.


Dodatek do wielokrotnie nagradzanej gry Wildlife Park 2

Google+