Wczytuję dane...
Waga produktu: 1 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5907806962844
Wysyłka od: 8.86 PLN
Producent: EK Soft

Świat papierowych mebelków to gra edukacyjna przygotowana przez firmę EK Soft z myślą o młodszych odbiorcach. Gracze mogą zbudować wirtualny domek dla lalek i wcielić się w projektantów wnętrz, ozdabiając pomieszczenia różnymi meblami oraz akcesoriami.

A gdyby tak zaprojektować dom i zrobić do niego, własnoręcznie, mebelki? Fajny pomysł!!!

Odkryj z Wielkodziobym magiczny świat papierowych mebelków!

Każda dziewczynka marzy o domku dla lalek. Chłopcy o lalkach zazwyczaj nie myślą, ale domek - zwłaszcza taki z prawdziwymi meblami, też ich fascynuje.
Program składa się z dwóch podstawowych części. Jedna służy do projektowania umeblowania, w drugiej opisane są mebelki jakie można samemu zrobić.
Oprócz komputera potrzebne są tylko: nożyczki, papier i klej.
Wystarczy wydrukować na papierze wzorce, wyciąć je, złożyć i skleić według dokładnej, animowanej instrukcji.
Atrakcyjny interfejs i animacje wzbudzą zainteresowanie dziecka. Wbudowane, instruktażowe sekwencje wideo ułatwią obsługę programu i uatrakcyjnią zabawę.

Sklejanie mebelków to nie tylko świetna zabawa, ale także doskonale ćwiczenie manualnej sprawności rąk i koordynacji wzrokowo-ruchowej. Gra została stworzona z myślą o nauce i zabawie

Dzięki możliwości pracy w trybach dwu- i trójwymiarowym, dzieci zrozumieją zależności pomiędzy płaskim projektem, a trójwymiarową rzeczywistością.

Google+