Wczytuję dane...
Model: Symulator lotniska
Kod producenta: Symulator lotniska 2013 PC
Waga produktu: 0.5 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 9788364254468
Wysyłka od: 11.69 PLN
Producent: CD PROJEKT

Symulator lotniska 2013 PC

Zarządzanie pracą własnego lotniska. Możliwość przejmowania kontroli nad wybranymi maszynami znajdującymi się na lotnisku. 

Buduje się terminal oraz podstawową infrastrukturę niezbędną do zapewnienia jego prawidłowego funkcjonowania. 

Wyróżnikiem tej gry jest możliwość sterowania różnorakimi maszynami /samolotami, które po wylądowaniu należy pokierować w stronę właściwych bramek, a po rozładowaniu pasażerów przetransportować do przeznaczonych dla nich hangarów. 

Można również przejmować kontrolę między innymi nad wózkami służącymi do transportu bagażu, cysternami wypełnionymi paliwem czy pojazdami z zamontowanymi schodami, dzięki którym pasażerowie mogą wejść na pokład lub go opuścić. Sterowanie odbywa się z użyciem klawiatury oraz myszki. Gra w dowolnym momencie rozgrywki pozwala na oddanie kontroli w ręce sztucznej inteligencji, tak by w międzyczasie móc zająć się ważniejszymi sprawami. 

Zmagania toczą się w trójwymiarowym środowisku, a gra pozwala dodatkowo na obserwację swojego lotniska pod dowolnym kątem i przy różnych stopniach przybliżenia obrazu. W  grze nie zabrakło cyklu całodobowego oraz zaawansowanych efektów pogodowych, które mogą niejednokrotnie pokrzyżować aktualne plany. Na uwagę zasługuje również oprawa dźwiękowa, na którą składają się przede wszystkim realistyczne odgłosy silników poszczególnych samolotów.Opis:

Gatunek Symulacja
Wersja językowa Polska - kinowa
KINECT/MOVE nie współpracuje
Orientacyjna waga brutto 141g
Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 0g
Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 0szt.
Polecamy
Google+