Wczytuję dane...
Model: LEGO The Hobbit
Kod producenta: LEGO The Hobbit
Waga produktu: 0.5 kg
EAN: 5908305207757
Wysyłka od: 8.86 PLN

Gra nowa, nieużywana, folia uszkodzona.

Gra LEGO The Hobbit PC


Gra akcji oparta na filmowym cyklu Hobbit, która zrealizowana została w typowym dla studia Traveller’s Tales stylu nawiązującym do plastikowych klocków marki LEGO.


LEGO® Hobbit oferuje graczom epickie misje i różnorodne przygody, w tym możliwość odwiedzenia ważnych miejsc z filmów, takich jak Miasto na Jeziorze, Dal, Erebor, Bag End, Miasto Goblinów, Mroczna Puszcza, Rivendell czy zdradliwa Wysoką Przełęcz w Górach Mglistych. Gracze mogą też wcielać się w swoje ulubione postacie, takie jak Bilbo Baggins, Gandalf i krasnoludy z Ereboru: Thorin, Fíli, Kíli, Óin, Glóin, Dwalin, Balin, Bifur, Bofur, Bombur, Dori, Nori oraz Ori. Każda z tych postaci posiada specjalną - i dość zabawną - umiejętność. Jedna z nowych funkcji gry umożliwia graczom korzystanie z połączonych umiejętności krasnoludów, takich jak możliwość wspólnej walki, atak dwóch graczy, wspinaczka po kosturze, cios maczugą i odbicie od brzucha. Dzięki nim łatwiej będzie stawiać czoła orkom i podlejszym stworom, a także przemierzać kolejne poziomy gry. Znajomi i rodzina mogą wspólnie odkrywać Śródziemie przy pomocy łatwo dostępnych opcji dołączania do rozgrywki, dostępnych na konsolach. Gracze wspólnie przemierzą 16 poziomów, odblokują ponad 90 grywalnych postaci i będą ramię w ramię poszukiwać skarbów, wydobywać klejnoty, zdobywać łupy na pokonanych przeciwnikach, tworzyć potężne magiczne przedmioty i zbierać artefakty, aby zwyciężyć w grze zagadek i odkryć moc Jedynego Pierścienia.

 

Orkowie i fouler rzeczy czekają na tej niebezpiecznej drodze do Góry Przeznaczenia, ale Drużyna zostanie utworzone-Aragorn Ranger, Gandalf Kreator, Legolas elf, krasnolud Gimli, Boromir Człowiek z Gondoru, a Frodo Hobbit przyjaciele Sam, Merry i Pippin wszystkich przyłączyć się do pomocy po dążeniu do zniszczenia Pierścienia i przywrócenie pokoju w kraju.

Google+