Wczytuję dane...
Model: Watch_Dogs PC
Kod producenta: Watch_Dogs
Waga produktu: 0.5 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 3307215861677
Wysyłka od: 10.93 PLN
Producent: Ubi Soft

Gra Watch Dogs PC


Produkt przeznaczony dla osób powyżej 18 roku życia.

Trzeba tylko przesunąć palec. Łączymy się z przyjaciółmi. Kupujemy najnowsze gadżety i wyposażenie. Dowiadujemy się co się dzieje na świecie. Ale tym samym dotknięciem, rzucamy coraz dłuższy cień. Z każdym połączeniem pozostawiamy cyfrowy ślad, zdradzający nasze ruchy i postępy, nasze upodobania i preferencje.

Nie chodzi tylko o ludzi. W dzisiejszych czasach wszystkie ważniejsze miasta są połączone w sieć. Miejska infrastruktura jest monitorowana i kontrolowana przez złożone systemy operacyjne. W Watch_Dogs system ten nazywa się ctOS i kontroluje niemal wszystkie elementy miejskiego organizmu oraz zawiera kluczowe informacje o wszystkich jego mieszkańcach.

Wcielasz się w Aidena Pearce'a, błyskotliwego hakera, którego kryminalna przeszłość prowadzi do tragedii rodzinnej. Dokonując zemsty na tych, którzy skrzywdzili twoją rodzinę, będziesz w stanie prześwietlać i hackować wszystkich, którzy Cię otaczają, manipulując systemami miejskimi, zatrzymując sygnalizację świetlną, wyłączając sieć elektryczną... i nie tylko.

Chicago stanie się ostateczną bronią człowieka skłonnego do zemsty.


Watch Dogs to trzecioosobowa gra akcji, z pościgami i starciami z przestępcami lub policją. W walce wykorzystujemy nie tylko broń, ale również różne umiejętności głównego bohatera, w tym sztuki walki. W rozgrywce przydaje się hackowanie systemu ctOS . Dzięki swoim umiejętnościom Aiden Pearce może doprowadzić do karambolu z udziałem radiowozów, wyłączyć kamerę policyjną albo zatrzymać pociąg, by wskoczyć na jego dach i uciec stróżom prawa.

Gra posiada 2 wątek fabularny, który łączy najlepsze pomysły serii Assassin's Creed, a także Far Cry 3 i GTA V.


Zalecane wymagania sprzętowe:

Core i7 3.5 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB (GeForce GTX 660 lub lepsza), 25 GB HDD, Windows Vista(SP2)/7(SP1)/8 64-bit

Polecamy
Google+