Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.5 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5902385102476
Wysyłka od: 8.89 PLN
Producent: Techland

W Symulatorze Straży Pożarnej: Lotnisko, gracz obejmuje kontrolę nad wyspecjalizowaną jednostką straży pożarnej, stacjonującą na lotnisku. Bierze udział w kilkunastu scenariuszach, charakteryzujących się zróżnicowaniem poziomu trudności oraz złożonością kolejnych celów misji. Jest wzywany do płonących silników samolotów, wybuchów w terminalu pasażerskim czy też otrzymuje zadanie ugaszenia ognia w kabinie jambo jeta. Do dyspozycji otrzymuje zróżnicowane wozy strażackie (m.in. pojazd Panther produkcji firmy Rosenbauer International AG), armatki wodne, gaśnice czy rozpylacze.

„Z naszych doświadczeń wynika, że gry z serii Symulator Straży Pożarnej spotykają się z dużym zainteresowaniem i uznaniem graczy.” – komentuje Anna Jasińska, Brand Manager Wydawnictwa Techland. „Postanowiliśmy wzbogacić serię o Symulator Straży Pożarnej: Lotnisko, aby zapewnić fanom jeszcze więcej rozrywki z tego gatunku.” – dodaje Jasińska.

Lokacje są szczegółowo odwzorowanymi miejscami, które można znaleźć na każdym lotnisku. Graczowi przyjdzie zmierzyć się z ogniem szalejącym na terminalu pasażerskim, uporać się z akcją ratunkową w zawalonym budynku czy ugasić płonące biura i mroczne, zadymione piwnice. 

Polecamy
Google+