Wczytuję dane...
Model: World of Warcraft: Legion
Kod producenta: WoW: Legion
Waga produktu: 0.5 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5030917189685
Wysyłka od: 8.86 PLN
Producent: Blizzard

Gra nowa, nieużywana.

World of Warcraft: Legion 

W dodatku Legion Azeroth staje w obliczu całkowitej zagłady. Czarnoksiężnik Gul’dan sprowadza najpotężniejszą demoniczną armię, z jaką kiedykolwiek mierzyły się siły Hordy i Przymierza. Aby powstrzymać krucjatę Legionu, obrońcy Azeroth muszą wyruszyć na wyprawę w celu odkrycia mitycznych tajemnic Zniszczonych Wysp, odszukać Artefakty oręż o legendarnej mocy, a także zebrać podobnych sobie czempionów sprawy w Siedzibach Klasowych. W tej czarnej godzinie herosi muszą także zawrzeć zakazany pakt z Illidarami, czyli wygnanymi łowcami demonów, spaczonymi uczniami przerażającego Illidana Zdrajcy. Jeśli bohaterowie Azeroth nie wypełnią swej misji, spłoną całe krainy.

World of Warcraft: Legion wprowadza mnóstwo nowych elementów oraz zawartości, aby pomóc bohaterom w ich walce o uratowanie Azeroth:

  • Nowa klasa postaci: łowca demonów – Siej Zamęt za pomocą zwinnych, a zarazem niszczycielskich ataków albo poszukaj Zemsty i użyj swoich demonicznych mocy, aby chronić sojuszników. Łowcy demonów rozpoczynają swoją misję na poziomie 98*, więc mogą szybko dołączyć do walki o Zniszczone Wyspy.
  • Nowa funkcja: Artefakty – Odszukaj legendarne Artefakty i naucz się nimi władać. To potężny, klasowy oręż ze świata Warcraftataki jak Spopielacz lub Zgładzicielktóry staje się coraz potężniejszy, gdy używasz go w walce z Płonącym Legionem.
  • Nowy kontynent: Zniszczone Wyspy – Zbadaj nowe obszary, które dynamicznie skalują się do twojego poziomu. Przemierz Stormheim, krainę wrykuli, gdzie walczą o władzę mityczni tytanowi Strażnicy; odkryj tajemnice Azsuny, ruin nocnych elfów; uwolnij Val’sharah z uścisku Szmaragdowego Koszmaru – tylko od ciebie zależy, jaką drogę wybierzesz.
  • Szybki awans na 100 poziom – Wyrusz szybko na pierwszą linię frontu w walce z Legionem korzystając z możliwości szybkiego awansu postaci na 100 poziom. Przed podjęciem decyzji o awansie można przetestować różne typy postaci dzięki nowej funkcji wypróbowania klasy.
  • Nowy element: Siedziba Klasowa – zwołuj pozostałych przedstawicieli swojej klasy i razem planujcie plan obrony przez atakami Legionu. Rozkazuj jednostkom i czempionom twojego zakonu, w tym kultowym bohaterom ze świata Warcrafta, i wysyłaj ich do wykonywania zadań dla twojej sprawy.
  • Nowy system honoru w PvP – Zdobywaj zupełnie nowe moce w PvP, awansując w nowym systemie honoru. Czekają na ciebie nagrody, które pomogą ci w walce na arenach, polach bitew, a także w PvE.
  • Nowy element: zadania publiczne – Weź udział w serii ciągle zmieniających się przygód dla postaci na maksymalnym poziomie. Szukaj rzadkich skarbów, spontanicznie łącz siły z innymi graczami, by pokonać elitarnych bossów i rób mnóstwo innych rzeczy.

World of Warcraft: Legion do działania wymaga podstawowej wersji gry - World of Warcraft oraz dodatków: Burning Crusade, Wrath of the Lich King, Cataclysm, Mists of Pandaria i Warlords of Draenor.

Gra wymaga stałego połączenia z internetem, konta w Battle.net oraz opłacania abonamentu.

Google+