Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.5 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5903033004456
Wysyłka od: 8.86 PLN
Producent: Cenega

Antz Extreme Racing to gra wyścigowa opracowana przez Supersonic Software i wydana przez Empire Interactive. Gra oparta jest na filmie DreamWorks Animation Antz z 1998 roku.

Antz Extreme Racing to gra wykorzystująca wizerunki bohaterów animowanego filmu „Mrówka Z”. W grze możemy wybrać jednego z sześciu owadów, którymi ścigamy się przeróżnymi pojazdami po zakamarkach malowniczego ogrodu. Mamy około sześćdziesięciu torów, które umiejscowiono w różnych przydomowych miejscach.

Na początku dostępne mamy jedynie mrówkę Z i Bala, a w miarę postępów pojawiają się kolejni bohaterowie z filmu. Wyścigi prowadzone są przy pomocy całkowicie nietypowych przedmiotów, jak szklanki po drinkach, czy liście, na których surfujemy po oczku wodnym. Wszystko rozgrywa się z zawrotnym dla małych owadów tempie dochodzącym do 1 k/h. Naszym zadaniem jest oczywiście zajęcie pierwszego miejsca w rankingu całego mrowiska, zamieszkałego przez niebagatelną liczbę mieszkańców w ilości 5 milionów!


W grze spotkamy znane postacie z filmu animowanego: robotnik Z-4195 (znany jako Z), sześcionogą, lecz uroczą księżniczkę Bala, niezawodnych przyjaciół Azteca i Weavera, wojownika Cuttera, oraz mistrza manipulacji, generała Mandible, a każdy z nich napotka inne wyzwania. Zarówno proste jak i bardziej pokręcone trasy wymagają dużej zręczności w omijaniu pułapek oraz zbierania po drodze przydatnych bonusów, mogących ułatwić zwycięstwo. Do wyboru mamy cztery różne tryby gry: driving, running, boarding i flying. Dostępna jest rozgrywka wieloosobowa do czterech osób.

Gra oferuje dwa warianty rozgrywki. Pierwszy to singiel, w którym bierzemy udział w kolejnych wyścigach, a naszym zadaniem jest zajęcie pierwszego miejsca. Drugi to natomiast multiplayer, w którym rywalizować mogą maksymalnie cztery osoby jednocześnie.

Antz Extreme Racing Wymagania sprzętowe
  • Zalecane:
  • Pentium II 400MHz.
  • 128MB RAM.
  • akcelerator 3D + wykorzystuje joystick.
  • Windows 98, Windows Me, Windows 95
Google+