Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.5 kg
EAN: 5060094443683
Wysyłka od: 8.86 PLN
Producent: NCsoft

2000 waluty do gry Guild wars 2

Gatunek: MMO
Wersja językowa: Angielska
Kategoria wiekowa od:: 12 lat
Opis: Produkt zawiera kod w pudełku doładowujący konto w grze Guild Wars 2 o 2000 gemów (waluta w grze). Produkt nie zawiera gry Guild Wars 2. Grę Guild Wars 2 należy kupić osobno.
KINECT/MOVE: nie współpracuje
Nośnik: Klucz OnLine

Nowy Oryginalny klucz do aktywacji:

Karta Guild Wars 2 2000 klejnotów

Guild Wars 2 to bardzo udana gra MMO (i kontynuacja poprzedniego posiadacza tytułu) z tętniącym życiem światem i ekscytującą historią. Kup Guild Wars 2 2000 Klejnotów i zwiększ swoją przyjemność. Spójrz na szeroki wybór przedmiotów na ciągle zmieniającym się rynku, skorzystaj z wyprzedaży i odtwórz swoją postać zgodnie z dokładnymi specyfikacjami.

UWAGA! Klucz wymaga gry Guild Wars 2. Po dodaniu otrzymasz 2000 gems w grze. Można je wykorzystać do kupowania różnych przedmiotów.

Niniejsza Gem Card do gry Guild Wars 2 dodaje gems do konta Guild Wars 2. Stanowiąc doskonałą alternatywę dla kupna przedmiotów w świecie gry za pomocą karty kredytowej. Gem Cards są zarówno wygodnym środkiem płatności, jak i świetnie nadają się na prezent.


Nie zawiera dysku z grą. Niniejsze pudełko zawiera Guild Wan 2 Gem Card. Gem Card wymaga pełnej wersji gry Guild Wars 2, która nie jest objęta mniejszą ofertą i musi zostać zakupiona oddzielnie. Niniejsza karta może zostać wykorzystana wyłącznie w Europie przez osoby, które ukończyły minimum 12 lat. Do gry w Guild Wars 2 oraz do wykorzystania Gem Card niezbędne jest stałe połączenie z Internetem. Gracz ponosi wszystkie koszty połączenia z internetem. Ponadto, wykorzystanie Gem Card, używanie gems oraz korzystanie z gry Guild Wars 2 podlega zasadom użytkowania dostępnym na stronie www.guildwars2.com/legal/

Google+