Wczytuję dane...
Model: Need For Speed Carbon
Kod producenta: Need For Speed Carbon
Waga produktu: 0.5 kg
Wysyłka od: 8.86 PLN
Producent: EA Games

Gra Need For Speed Carbon PC


10 część serii gier wyścigowych Need for Speed i jednocześnie pierwsza z cyklu gra dostępna na wszystkich platformach zaliczanych do tzw.siódmej generacji .Gra skupia się na tematyce nielegalnych wyścigów ulicznych. Gracz przejmuje w niej kontrolę nad kierowcą walczącym o wpływy z gangami kontrolującymi fikcyjne miasto Palmont. Celem gry jest zwyciężanie w kolejnych wyścigach i tym samym zdobywanie sektorów kontrolowanych przez gangi. W tym celu gracz może zbudować własną ekipę wspierającą go podczas starć. Bohater główny gry przed wyjazdem do Rockport ścigał się swoim samochodem w Palmont, gdzie podczas jednego z wyścigów tamtejsza policja urządza pułapkę na kierowców. Postać gracza wymyka się i wyjeżdża do Rockport, skąd po dłuższym czasie wraca. Gra zaczyna się (nieudaną) próbą ucieczki przed Cross'em, szefem Wydziału ds. wyścigów ulicznych policji w Rockport, po ucieczce gracza z miasta Cross wyjeżdża za nim. Samochód gracza podczas pościgu ulega zniszczeniu. Gracz od momentu skasowania swojego BMW zaczyna grę jedną z trzech klas samochodów (Tuningowane, Muscle, Egzotyczne). Celem gry jest przejęcie całego Palmont, i odzyskanie szacunku w mieście. Gra jest bardzo mocno połączona z poprzednią częścią – Most Wanted ponieważ jest jej bezpośrednią kontynuacją.

  


Charakterystyczne cechy gry:

  • Tryby Pojedynek w kanionie oraz Drift  - które są ostatecznym testem umiejętności i opanowania. 
  • Stań do współzawodnictwa o przejęcie kontroli nad miastem. Bierz udział w brawurowych wyścigach. Pokonaj wrogie gangi na ich własnym terenie, a następnie zmierz się z liderami w kanionie.
  • Dołącz do innych maniaków samochodów tuningowanych, muscle i egzotycznych. Udowodnij, że robisz najlepsze bryki w mieście. 
Google+