Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.5 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 845841000228
Wysyłka od: 8.86 PLN
Producent: Trion Worlds

Rift to najnowsza gra MMO RPG autorstwa zespołu Trion Worlds. Światem Telara wstrząsnął konflikt pomiędzy dwiema zwalczającymi się frakcjami: Strażników - wyznawców wiary w starożytnych bogów i Buntowników - którzy postanowili odrzucić wiarę w bogów i szukać przyszłości w techno-magii.

Jakby tego było mało na niebie zaczęły pojawiać się Szczeliny, przez które do świata Telary zaczęły przedostawać się przedziwne istoty z innego wymiaru, zagrażające wszelkiemu istnieniu na Telarze. Żadna kraina nie jest bezpieczna, jako że Szczeliny mogą pojawić się wszędzie. Nawet zbadane i znane obszary, mogą ulec zmianie na skutek interwencji istot z poza wymiaru.

Obie frakcje świata Telary (Strażnicy i Buntownicy) walczą o ocalenie ale i między sobą, gdyż każda z nich ma inną wizję przyszłości.

To tylko wprowadzenie do najnowszej gry MMO RPG. Rift - to wielki rozbudowany świat, pełen questów i przygód - jednak dzięki mechanice losowo pojawiających się Szczelin, świat ten ulega ciągłym przekształceniom. W połączeniu z mechaniką Dusz, tworzących charakterystykę postaci gracza, Rift staje się światem, mogącym śmiało może konkurować z konkurencyjnymi grami MMO RPG.

Google+