Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.5 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5908305201304
Wysyłka od: 8.86 PLN
Producent: Cenega

Gra nowa, nieużywana, folia oryginalna.

W Scooby-Doo! Nawiedzone Bagno, gracz wraz ze Scooby-Doo, Shaggym, Daphne, Velmą i Fredem weźmie udział w nowej przygodzie, w której będzie musiał rozwiązać zagadką dziewczyny z bagna i jej kotła z tajemniczym naparem. Aby tego dokonać przemierzy wraz z paczką Scooby'ego niebezpieczne mokradła i inne nawiedzone miejsca, takie jak np.: miasto duchów na Dzikim Zachodzie. Podczas tej niezwykłej podróży gracze będą zdobywać wskazówki prowadzące do rozwiązania niezwykłej zagadki.

Te niezwykłe lokacje będzie można odwiedzać wraz z przyjaciółmi bądź rodziną w ramach trybu dwuosobowej kooperacji pozwalającym na swobodne dołączanie się do gry w dowolnym momencie. Gracze będą mogli odblokować zabawne kostiumy jak również kolekcjonować Przysmaki Scooby'ego, które wymienią na akcesoria i ubrania. Oprócz tego w grze pojawią się nowe gadżety i narzędzia, które pomogą odnaleźć ukryte wskazówki i przeprowadzić niebezpieczne dochodzenie. Zupełnie nowe zagadki, nowi przeciwnicy i emocjonujące walki z bossami będą trzymały graczy w napięciu i elektryzującej atmosferze tajemnicy! Całości dopełni zaś polska lokalizacja wraz z głosami aktorów znanych z filmów i serialu.


Cechy gry:
Gra w podwójnej wersji językowej - pełnej polskiej (dubbing z głosami aktorów znanych z serialu animowanego) i angielskiej.
Wciel się w wybranego przez Ciebie członka Brygady Detektywów i zagraj wraz z przyjaciółmi i rodziną kiedy tylko zechcesz, dzięki trybowi kooperacji.
Nowe gry logiczne które przetestują Twoje umiejętności rozwiązywania zadań.
Nowi przeciwnicy do pokonania.
Super gadżety i narzędzia - pomogą rozwiązać zagadki.
Zbieraj Przysmaki Scooby'ego, by kupić zabawne kostiumy i stworzyć indywidualny wygląd postaci z unikatowymi akcesoriami i elementami ubioru.
Odkryj i przebadaj trzy wielkie otwarte światy, takie jak upiorne bagno, alpejska wioska i południowo-zachodnie miasto duchów.

Google+