Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.5 kg
Realizacja zamówienia: niedostępny(a)
Wysyłka od: 8.80 PLN

World of Warcraft zawiera następujące elementy:

  • grę World of Warcraft,
  • dodatek Burning Crusade,
  • dodatek Wrath of the Lich King,
  • dodatek Cataclysm,
  • dodatek Mists of Pandaria,
  • instrukcję,
  • przewodnik.

Zstąp do świata World of Warcraft i dołącz do tysięcy potężnych bohaterów w sieciowym świecie mitu, magii i bezkresnej przygody. Zbadaj poszarpane, ośnieżone szczyty, rozległe górskie fortece oraz nieprzyjazne, poskręcane kaniony. Zobacz zeppeliny przelatujące nad dymiącymi polami bitew, uczestnicz w epickich oblężeniach - czeka na Was cała masa legendarnych doświadczeń. Wejdź do World of Warcraft...

Rozpocznij epickie questy
Odkryj kontynuowaną nieustannie historię świata Warcraft wykonując po kolei tysiące questów, które wciąż są dodawane do gry. Zmierz się z potężnymi smokami z Iglicy Czarnej Skały, usuń Nieumarłych z gigantycznych ziguratów Stratholme i przeżyj o wiele więcej. 

Twórz potężne przymierza
Graj solo lub współpracuj z innymi bohaterami, by wspólnie pokonać rozległy i naznaczony wojną krajobraz świata w stanie konfliktu. 

Dołącz do stale zmieniającego się świata

Oddany zespół Blizzard Entertainement pracujący non-stop tworzy nieprzerwany strumień nowych przygód do przeżycia, krain do poznawania oraz potworów do unicestwienia. Epicki quest nie ma końca. 

Zasmakuj piękna "w czasie rzeczywistym"

Badaj ogromne krainy, które jednym słowem można określić jako legendarne. Silnik graficzny World of Warcraft renderuje uniwersum gry w czasie rzeczywistym, więc spędzasz czas na przygodach, a nie czekaniu. 

Stwórz unikalnego awatara
Możesz modyfikować wygląd, talenty oraz sprzęt swojej postaci, by stworzyć własnego, prawdziwie unikalnego bohatera w świecie Azerothu. Projektuj własne płaszcze herbowe gildii, by rozsławić jej dobre lub złe imię w całym świecie.

Polecamy
Google+