Wczytuję dane...
Waga produktu: 1 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5907610713014
Wysyłka od: 11.93 PLN
Producent: Blue Fang Games

Zoo Tycoon 2: Na ratunek zwierzakom to kontynuacja bestsellerowej gry, która zdobyła miliony fanów n a całym świecie (sprzedano ponad 4 miliony egzempl arzy pierwszej części gry!). Jest to najpopularnie jszy na świecie tytuł, który umożliwia stworzenie wymarzonego ogrodu zoologicznego w każdej części ś wiata. Z pomocą ZOO Tycoon 2: Na ratunek zwierzako m można opiekować się najbardziej rzadkimi zwierzę tami na świecie.

To dobra okazja, aby sprawdzić , czy posiadasz odpowiednie umiejętności aby ściąg nąć zwierzęta zagrożone wyginięciem. Nie ważne, cz y jest to miluśki koala, czy diabeł z Komodo - wsz ystkie nowe zwierzęta będą mogły zamieszkać w Twoi m ZOO. Wątek ekonomiczny i bogactwo zawartych elem entów, a przede wszystkim ogromna grywalność spraw iają, że jest to tytuł, który można polecić każdemu.

Dodatek, jak wskazuje jego nazwa, pozwala osobom zasiadającym przed monitorami komputerów na zajmowanie się najrzadszymi, zagrożonymi wyginięciem, gatunkami zwierząt (ponad tuzin takowych, włączając w to: misie Koala, Orangutany, Szare Wilki, Smoki z Komodo, czy Olbrzymie Żółwie z Galapagos).

Dbanie o zwierzęcych podopiecznych (zapewnie im warunków pozwalających na spokojny rozwój, możliwie jak najbardziej zbliżonych do naturalnych) to tylko jedna strona medalu - druga polega oczywiście na wypracowaniu solidnych zysków finansowych z prowadzonego zoo. Aby odwiedzający mogli dobrze przyjrzeć się życiu rzadkich gatunków, gracze powinni budować rozmaite punkty obserwacyjne, czy nawet mosty sprytnie umieszczone nad wybranymi klatkami. W grze pojawiła się także opcja zabrania turystów na samochodową przejażdżkę i obserwacji specyficznych zachowań zwierząt z bliskiej odległości, co w znaczący sposób wpływa na zarabiane pieniądze (im bardziej zadowolony klient, tym częściej i tym więcej środków zostawia w kasach zoo). Trochę gotówki warto również zainwestować w wybudowanie centrum edukacyjnego, w którym to zwiedzający mogą poznać wszelkie informacje dotyczące wymierających gatunków. Ponadto, twórcy opisywanego rozszerzenia wprowadzili szereg nowych zadań do wykonania w trybach: Campaign i Freeform.

Polecamy
Google+