Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.5 kg
EAN: 9788360415115
Wysyłka od: 8.86 PLN
Producent: Edgard
Słuchaj i ucz się języków – w samochodzie, w drodze, w podróży! Z audiokursem dla średnio zaawansowanych szybko opanujesz słownictwo i zwroty przydatne w pracy i za granicą.

Kurs audio do samodzielnej nauki angielskiego ze słuchu dedykowany osobom średnio zaawansowanym, które chciałyby nauczyć się słów i zwrotów związanych z pracą oraz poprawić zdolność rozumienia ze słuchu. Kurs obejmuje 16 lekcji z najważniejszymi słowami i zwrotami używanymi w typowych sytuacjach biznesowych.
Każda lekcja zawiera ćwiczenia na powtarzanie nowych słów i zwrotów oraz pytania sprawdzające zrozumienie treści. Specjalnie opracowane przykłady umożliwiają naukę w dowolnym miejscu i czasie – w drodze do pracy, w podróży, w domu. Scenki i dialogi zostały opracowane tak, aby w sposób aktywny wzbogacić zasób słownictwa i – co najważniejsze – uczyć typowych zwrotów używanych w języku mówionym.
Dodatkowo w skład audiokursu wchodzi podręcznik (plik pdf) zawierający teksty nagrań i dialogów oraz słowniczek podsumowujący każdą lekcję.

ANGIELSKI At Work
■ 70 minut oryginalnych nagrań związanych z pracą
■ interesujące zagadnienia, specjalistyczne słownictwo
■ nagrania po polsku i angielsku - wyłącznie native speakerzy:
■ ćwiczenia sprawdzające rozumienie ze słuchu
■ słowniczek do każdej lekcji


Angielski At Work przeznaczony jest dla osób średnio zaawansowanych (przynajmniej rok nauki) oraz wszystkich, które dawno nie miały kontaktu z językiem i chciałyby odświeżyć jego znajomość. Kurs doskonali rozumienie ze słuchu i uczy terminologii pojawiającej się w trakcie pracy, zapoznaje ze słownictwem związanym z szukaniem pracy, a także z codziennym życiem w biurze. Audio Kurs polecamy wszystkim przygotowującym się do matury i egzaminu FCE.
Kurs obejmuje 16 lekcji (70 minut nagrań): poszukiwanie pracy, rozmowa kwalifikacyjna, awans, kariera w firmie międzynarodowej etc. Płyty można słuchać w dowolnym odtwarzaczu CD lub na komputerze. Podręcznik zawiera pełne teksty wszystkich nagrań i dialogów, słowniczek do każdej lekcji i odpowiedzi do ćwiczeń. Pytaj też o Idiomy, Phrasal Verbs, Adventure, Travel, Business English i World Today.

Google+