Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.5 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 9788361492290
Wysyłka od: 8.86 PLN
Producent: pwn.pl

Poszerzona Multimedialna Encyklopedia Powszechna PWN 2010 zawiera 140 000 haseł zweryfikowanych przez zespół specjalistów wszelkich dziedzin, pracowników najlepszych polskich uczelni oraz ponad 17 000 ilustracji wysokiej jakości obrazujących procesy zachodzące w naturze, największe wynalazki w dziejach ludzkości, a także wydarzenia i zjawiska dotyczące Świata wczoraj i dziś.


Najbardziej wiarygodne źródło wiedzy najwyższej jakości; przydatne uczniom, studentom, nauczycielom, wykładowcom.

140 OOO haseł zweryfikowanych przez zespół specjalistów wszelkich dziedzin, pracowników najlepszych polskich uczelni.

Ponad 17 OOO ilustracji wysokiej jakości obrazujących procesy zachodzące w naturze, największe wynalazki w dziejach ludzkości, a także wydarzenia i zjawiska dotyczące świata wczoraj i dziś.

Prawie 3 OOO tabel i kalendariów, a także moduł danych ścisłych, pozwalający przygotować ciekawą prezentację no wybrany temat.

5 godzin nagrań dźwiękowych.

Wiele animacji, wykładów multimedialnych i pokazów interaktywnych.

Ponadto moduł .Spróbuj sam!', o w nim prawie 2000 testów, 127 gier i 120 interakqi które sprawią, że przyswajanie wiedzy stanie się rozrywką na najwyższym poziomie.

Dodatkowo w zestawie specjalna wersja programu SuperMemo UX. Nieocenione narzędzie do powtórek i poszerzania wiedzy dla gimnazjalistów, maturzystów i studentów. Umożliwia tworzenie własnych ćwiczeń i testów na wybrane tematy z MULTIMEDIALNEJ ENCYKLOPEDII POWSZECHNEJ PWN.
Google+