Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.4 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5907780502951
Wysyłka od: 8.86 PLN
Producent: Techland

Szkoła Modelek to coś więcej niż dostępne na rynku programy pozwalające jedynie zmienić swój wizerunek. Program oprócz profesjonalnych porad z zakresu kosmetyki kolorowej i pielęgnacyjnej zawiera kompleksowy poradnik na temat stylizacji i wizerunku, zdrowego odżywiania i diet, pielęgnacji ciała i włosów oraz pracy modelki. Dzięki ciekawym artykułom, bogato ilustrowanym sekwencjami video, można dowiedzieć się wszystkiego o choreografii i nauce chodzenia, dobieraniu materiałów do portfolio, castingach, sesjach fotograficznych, pracy w agencji modelek.

„(...) nawet profesjonalistka powinna mieć ten program "pod ręką” traktując go jako swoistą encyklopedię swego zawodu.”

Szkoła Modelek to multimedialny poradnik przeznaczony dla dziewcząt marzących o karierze ha wybiegu dla aktywnych, nowoczesnych kobiet, a nawet dla zawodowych modelek. Każdy, dla kogo ważne/^utrzymanie zdrowia, figury oraz pięknego wizerunku, znajdzie w programie coś dla siebie.


Program, ilustrowanych sekwencjami video profesjonalnych porad z zakresu kosmetyi kolorowej i pielęgnacyjnej, zawiera kompleksowy poradnik na temat stylizacji i wizerunku, zdrowego odżywiania i diet, pielęgnacji ciała i włosów. Ponadto z wielu ciekawych artykułów można dowiedzieć się wszystkiego o choreografii i nauce chodzenia, dobieraniu materiałów do portfolio, castingach, sesjach fotograficznych i pracy w agencji modelek.


Zdrowa cera to podstawa
Dzięki profesjonalnym poradom kosmetycznym pomasz tajniki pielęgnacji cery. Twoja skóro stanie się gładka i czysta


Profesjonalny makijaż sprawnie i szybko
Sekwencje video zaopatrzone w profesjonalne komentarze pokażą Ci jak przygotować skórę i nałożyć efektowny makijaż


Odżywianie i zdrowy tryb życia
Skorzystaj z pełnej informacji o produktach żywieniowych i dietach oraz kalkulatora kalorii aby najlepiej skomponować wiosne posiłki


Piękne i jędrne dało
Doskonałe ciało to podstawo w pracy modelki. Dowędź się jak dobierać ćwiczenia i z jakich masaży korzystać, oby utrzymać idealnej figurę


Naucz się chodzić po wybiegu
Naucz się układów choreograficznych sprawdzonych no wybiegach. Poznaj tajniki profesjonalnego chodzenia


Zorganizuj własny czas lepiej
Skorzystaj z przejrzystego i funkcjonalnego kalendarza aby jak najlepiej zaplanować swój czas, ćwiczenia. dietę i obowiązki profesjonalnej modelki.

Google+