Wczytuję dane...
Waga produktu: 1 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5907577270827
Wysyłka od: 8.86 PLN
Producent: Techland

TELL ME MORE 8 jest najczęściej kupowanym programem do nauki języków na świecie. Tell Me More 8 to kurs stworzony od podstaw do interaktywnej nauki języka, a nie komputerowa adaptacja zwykłych książkowych podręczników. Materiał zawarty w programie opracowano tak, aby nauka była przyjemna i efektywna. W Tell Me More 8 nie ma nudnych tabel gramatycznych i nużących zadań. Nauka odbywa się poprzez rozmowy z komputerem i ciekawe, wciągające ćwiczenia. Program równolegle rozwija wszystkie sprawności językowe: mówienie, rozumienie ze słuchu, czytanie i pisanie. Interfejs w sześciu językach: polskim, angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim i włoskim.

Tell me More 8
NUMER 1 NA ŚWIECIE, OD LAT NAJLEPSZE W POLSCE

Nowoczesne metody nauczania

Kurs TELL ME MORE to doceniona przez ekspertów z różnych dziedzin interaktywna platforma nauki języków TELL ME MORĘ’ korzysta z najnowszych osiągnięć w dziedzinie metodyki nauczania, wykorzystując jednocześnie unikalne rozwiązania technologiczne w zakresie nauki języków obcych. Dzięki temu, w odróżnieniu od kursów książkowych, nauka zTELL ME MORĘ’ jest szybka i przyjemna.


Najczęściej kupowane kursy językowe


TELL ME MORĘ* kupiło już ponad 6 milionów użytkowników w ponad 67 krajach na całym świecie. TELL ME MORĘ* to jedyny, stworzony od podstaw, interaktywny kurs nauki języków, a nie komputerowa adaptacja kursu książkowego.

6 pracowni tematycznych
• lekcyjna
• kulturowa
• słownikowa
• gramatyczna
• piśmiennicza
• wymowy

Komunikacyjna metoda nauki
TELL ME MORĘ" kładzie szczególny nacisk na skuteczną naukę mówienia i rozumienia innych osób. W związku z tym wykorzystuje jedną z najpopularniejszych i najskuteczniejszych metod nauki języka - metodę komunikacyjną. Dzięki posiadaniu najbardziej zaawansowanego systemu rozpoznawania mowy (S.E.T.S.") i inteligentnych dialogów TELL ME MORĘ' pozwala rozmawiać z komputerem jak z żywą osobą.

  • 250 godzin nauki
  • 1200 ćwiczeń


Zagraj w filmie
TELL ME MORĘ' to nie tylko najlepszy kurs językowy na rynku. Dzięki możliwości dubbingowania prawdziwych aktorów możesz łatwiej zaznajomić się nie tylko z danym językiem, alei z jego kulturą Sprawdź się jako aktor - zagraj rolę swojego życia.


Przygotowanie do TELC
TELL ME MORĘ' to jedyny kurs na rynku, który zawiera materiały przygotowujące do TELC. The European Language Certificate to oficjalny certyfikat językowy Unii Europejskiej. TELC uznawany jest na zagranicznych uczelniach wyższych, w świecie biznesu oraz administracji UE.


Ucz się efektywnie
Pozwól, aby TELL ME MORĘ' sam określił poziom Twojej wiedzy z zakresu poszczególnych dziedzin tematycznych. Dzięki temu program sam zaplanuje dla Ciebie najbardziej efektywną ścieżkę rozwoju Twoich umiejętności językowych, oszczędzając Twój czas.

Google+