Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.5 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5900308512883
Wysyłka od: 8.86 PLN
Producent: Aidemmedia

MĄDRE DZIECKO - MAM 4-5 LAT


Zbiór programów opracowanych wg założeń dydaktycznych wychowania przedszkolnego. Zawiera 3 gry, w których jest ponad 100 ogólnorozwojowych zabaw edukacyjnych, stymulujących rozwój umysłowy dziecka oraz twórcza myślenie, pomysłowość i wyobraźnię. Rozbudzają ono chęć poznawania i wzbogacają posiadaną wiedzę. Wszystkie gry skonstruowano są w taki sposób, aby nawet najmłodsze dziecko mogło Je samodzielnie obsługiwać ta pomocą myszki lub klawiatury. Program gwarantuje świetną zabawę połączoną z odkrywaniom drzemiących w dziecku zdolności.


Król Maciuś Pierwszy - Wesołe przedszkole
Doskonała gra rozwijająca pomysłowość i kreatywność.
Dziecko ma możliwość stworzenia własnej Kukiełki oraz nauczenia psa Hultaja dobrych manier i zabawnych sztuczek. Może łączyć kropki i odkrywać ukryte przedmioty, malować obrazy w pracowni malarskiej, a także konstruować urządzenia w warsztacie Antka.


Królowa Śniegu
Bajecznie kolorowa gra zawierająca kompletny zbiór ćwiczeń rozwijających wiedzę i umiejętności potrzebne w edukacji przedszkolnej, takie jak np. znajomość kolorów i kształtów, liter i cyfr. Gracz może sprawdzić się w roli kreatora mody, hodowcy zaczarowanych roślin, artysty, malarza lub poety.

Księga dżungli
Emocjonująca gra logiczno-zręcznościowa połączona z animowaną opowieścią o małym chłopcu wychowywanym przez wilki w indyjskiej dżungli. Poprzez doskonałą zabawę dziecko uczy się logicznego myślenia,zapamiętywania oraz kojarzenia faktów i przygotowuje do przyswajania wiedzy z zakresu nauczania przedszkolnego.

Google+