Wczytuję dane...
Waga produktu: 1 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5902259207276
Wysyłka od: 10.09 PLN
Producent: Galakta

Wraz z przyjaciółmi wcielcie się w lokalnych wyprowadzaczy i sprawcie, aby okoliczne psiaki zamerdały radośnie ogonami, zabierając je na spacer do psiego parku! W czasie 4 rund zyskacie szansę zdobycia reputacji najlepszego wyprowadzacza. Każdy z Was będzie pozyskiwał psy do kojca i zabierał je na spacer po parku.
Rozważnie wybieraj psy i trasę spaceru, by zdobyć jak najwięcej reputacji w trakcie gry. Tylko w ten sposób wygrasz grę i udowodnisz, że jesteś najlepszy w swoim fachu!

Gracze wcielają się w rolę wyprowadzaczy psów, którzy w trakcie 4 rund pozyskają do swoich kojców po 8 psów. W każdej rundzie każdy z graczy będzie miał możliwość wyprowadzenia na spacer do psiego parku maksymalnie 3 swoich psów. W parku gracze będą zyskiwali zasoby oraz reputację. Na końcu każdej rundy, gracze będą zyskiwać reputację za każdego psa, którego wyprowadzili, i tracić ją za każdego niewyprowadzonego psa, który znajduje się w ich kojcu. Celem jest, by na końcu rozgrywki posiadać jak najwięcej punktów reputacji. Gracze mogą je zdobywać poprzez wyprowadzanie psów, wygrywanie nagród psiego eksperta oraz realizowanie swoich celów.

Zawartość gry:

● 1 plansza parku ● Znacznik pierwszego wyprowadzacza ● 50 żetonów spaceru ● 1 kość autowyprowadzacza ● 1 znacznik rundy ● 2 żetony reputacji ● 1 żeton wypatrywania ● 1 żeton zamiany ● 1 żeton blokady ● 25 znaczników piłek  ● 25 znaczników patyków ● 25 znaczników przysmaków ● 25 znaczników zabawek ● 4 wskaźniki ofert (po 1 na gracza) ● 4 pionki wyprowadzaczy (po 1 na gracza) ● 4 pionki reputacji (po 1 na gracza) ● 1 notes punktacji ● 4 plansze wyprowadzania (po 1 na gracza) ● 11 kart prognozy ● 7 kart psiego eksperta ● 163 karty psów  ● 8 kart pomocy (4 dot. punktowania/zasobów, 4 dot. przebiegu gry) ● 16 kart premii (po 8 dla małego i dużego parku) ● 10 kart celów (5 standardowych, 5 zaawansowanych) ● 4 karty celów dla trybu solo ●

Google+