Wczytuję dane...
Waga produktu: 1 kg
EAN: 4711421701945
Wysyłka od: 8.86 PLN
Producent: A4 tech

KIP-800 utrzymany jest w ciemnej tonacji barwnej. Środek wykonany jest z matowego tworzywa w kolorze grafitowym (ewentualnie ciemnoszarym), natomiast po bokach umieszczono błyszczące, czarne listwy. Klawisze wykonano z czarnego, matowego plastiku. Moim zdaniem design nowej klawiatury jest bardzo elegancki i nowoczesny. Pasować będzie zarówno w domowym zaciszu ładnie komponując się z monitorem LCD jak i w nowoczesnym biurze.

Pod spodem umieszczono malutkie nóżki wykonane z miękkiej gumy. Zapewniają one bardzo dobrą przyczepność nawet na lakierowanej powierzchni stołu. W tylnej części znajdziemy natomiast dwie podnoszone stopki które zmienią kąt nachylenia całej klawiatury.

Klawiatura ma wbudowaną kartę dźwiękową zgodną ze standardem AC97. Takie rozwiązanie pozwala pominąć kartę dźwiękową w komputerze, a do gniazd znajdujących się na lewym boku klawiatury można podpiąć słuchawki oraz mikrofon.

Do dyspozycji mamy dwie sekcje klawiszy dodatkowych. Pierwsza z nich, umieszczona jest z lewej strony i dotyczy odtwarzaczy multimediów. Mamy tu pokrętło głośności oraz przyciski sterujące odtwarzaniem.

Z prawej strony natomiast znajdziemy szereg przycisków do wykorzystania podczas sufrowania po Internecie. Nieco pod nimi znajdują się natomiast podłużne diody sygnalizujące działanie Num-, Caps- oraz Scroll Locka.

W prawej części klawiatury spoczywa niewielka słuchawka telefoniczna. Mierzy ona około 13cm długości i około 2,7cm szerokości, a z klawiaturą łączy ją miękki przewód zwinięty w sprężynkę bez trudu wyciągający się na długość ponad 1,5m.

Słuchawka wykonana jest z masywnego materiału pokrytego cienką warstwą gumy. Po odłożeniu jej na "widełki" nie ma obaw o jej strącenie czy wypadnięcie gdyż magnes ukryty w klawiaturze skutecznie utrzymuje słuchawkę na swoim miejscu.

Pod słuchawką znajduje się przełącznik uaktywniający słuchawkę lub gniazda słuchawkowe oraz mikrofonowe z lewej strony. Nad słuchawką umieszczono natomiast głośniczek emitujący sygnał dzwonka, podczas gdy ktoś "telefonuje" do nas.

Specyfikacja:

- Klawiatura podłączana za pomocą kabla z interfejsem USB.

- Wyposażona w telefon obsługujący technologię VoIP.

- Wejście mikrofonowe i słuchawkowe.

- Klawiatura typu slim wyposażona w klawisze multimedialne, internetowe oraz pokrętło do regulacji głośności

Google+