Wczytuję dane...
Model: 570-ABHI
Kod producenta: MS5320W
Waga produktu: 0.4 kg
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5397184289037
Wysyłka od: 10.93 PLN
Producent: Dell

Mysz bezprzewodowa DELL Multi-Device Wireless Mouse MS5320W 1600dpi

 Opis
Dzięki tej myszy bezprzewodowej o ergonomicznej konstrukcji możesz bezproblemowo pracować na komputerze stacjonarnym, notebooku i urządzeniu 2-w-1. Dwie metody połączeń bezprzewodowych — Bluetooth 5,0 i 2,4 GHz — umożliwiają łatwe przełączanie się między notebookiem, komputerem stacjonarnym lub urządzeniem 2-w-1 jednym kliknięciem.
 Najważniejsze punkty sprzedaży
 • Wygodne przełączanie
  Dwie metody połączeń bezprzewodowych - Bluetooth 5.0 i 2.4 GHz - umożliwiają łatwe przełączanie się między notebookiem, komputerem stacjonarnym lub urządzeniem 2-w-1 jednym kliknięciem.
 • Trwała konstrukcja
  Dłuższa praca bez przerw. Dzięki długiemu czasowi eksploatacji baterii w myszy nie musisz się martwić o jej wymianę.
 • Precyzyjne śledzenie
  Czujnik o rozdzielczości 1600 dpi przyspiesza reakcję i usprawnia nawigację, zwłaszcza na ekranie o wysokiej rozdzielczości 4K. Czujnik optyczny zapewnia dokładne śledzenie i idealnie nadaje się do użytku na większości powierzchni biurowych.
 • Szybki dostęp
  Ergonomiczna konstrukcja i intuicyjnie rozmieszczone przyciski skrótów zapewniają łatwą nawigację między stronami internetowymi i aplikacjami. Szybko przechodź między stronami na ekranie.
Produkt:
Nazwa: DELL Multi-Device Wireless Mouse MS5320W
Opis: Dell MS5320W - Mysz - optyczna - 7 przyciski - bezprzewodowa - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 - tytanowo-szary - z 3 lata Advanced Exchange Service
EAN:
Gwarancja producenta: 12 miesięcy
 Ogólne
Rodzaj urządzenia: Mysz
Usługi powiązane: 3 lata Advanced Exchange Service
Szerokość: 6.97 cm
Głębokość: 11.45 cm
Wysokość: 4.16 cm
Waga: 84 g
Kolor: Tytanowo-szary
 Urządzenie wejściowe
Sposób podłączenia: Bezprzewodowa
Interfejs: 2.4 GHz, Bluetooth 5.0
Technologia wykrywania ruchu: Optyczna
Ilość przycisków: 7
Zakres ruchu: 1600 dpi
Cechy: Swift Pair, przyciski skrótów
 Różne
Akcesoria w zestawie: 1 bateria AA
 Bateria
Typ: Typu AA
Czas działania (do): 36 miesiące
 Oprogramowanie / Wymagania systemowe
Wymagany system operacyjny: Linux, Android, Google Chrome OS, Microsoft Windows 7 / 8 / 8.1 / 10

Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.

Wygodne przełączanie

Dzięki tej myszy bezprzewodowej o ergonomicznej konstrukcji możesz bezproblemowo pracować na komputerze stacjonarnym, notebooku i urządzeniu 2-w-1. Dwie metody połączeń bezprzewodowych — Bluetooth 5,0 i 2,4 GHz — umożliwiają łatwe przełączanie się między notebookiem, komputerem stacjonarnym lub urządzeniem 2-w-1 jednym kliknięciem.

Łatwe parowanie

Dzięki technologii Microsoft Swift Pairi błyskawicznie sparujesz każde urządzenie ze zgodnym systemem Windows 10 przez Bluetooth — bez konieczności każdorazowego konfigurowania ustawień. Mysz jest zgodna z różnymi systemami operacyjnymi Windows, Mac, Chrome, Linux i Android, co ułatwia dostosowanie do własnych potrzeb.
Trwała konstrukcja

Dłuższa praca bez przerw. Dzięki nawet 36-miesięcznemui czasowi eksploatacji baterii w myszy nie musisz się martwić o jej wymianę.

Po prostu niezawodne

Jeśli w trakcie obowiązywania 3-letniej gwarancji mysz się zepsuje, Dell w ramach zaawansowanej usługi wymiany wyśle zamiennik w następnym dniu roboczym. Mysz bezprzewodowa, przetestowana i certyfikowana z systemami firmy Dell, doskonale sprawdza się w przypadku komputerów firmy Dell, co ułatwia wdrażanie w całej organizacji.

Precyzyjne śledzenie

Czujnik o rozdzielczości 1600 DPI przyspiesza reakcję i usprawnia nawigację, zwłaszcza na ekranie o wysokiej rozdzielczości 4K. Czujnik optyczny zapewnia dokładne śledzenie i idealnie nadaje się do użytku na większości powierzchni biurowych. Oprogramowanie Dell Peripheral Manager (DPM)i umożliwia obsługę urządzeń wejściowych i zastosowanie zapisanej preferowanej wartości DPI — 1000, 1600, 2400 lub 4000.
Szybki dostęp

Ergonomiczna konstrukcja i intuicyjnie rozmieszczone przyciski skrótów zapewniają łatwą nawigację między stronami internetowymi i aplikacjami. Szybko przechodź między stronami na ekranie.

Proste zarządzanie

Oprogramowanie Dell Peripheral Manageri umożliwia sprawne dostosowanie i zarządzanie klawiaturami i myszami. Sparuj urządzenia i przyciski skrótów programów, aby uzyskać łatwy dostęp do preferowanych aplikacji i funkcji. Możesz również wyświetlić stan baterii i połączeń oraz pobrać najnowsze aktualizacje oprogramowania wewnętrznego, w zależności od potrzeb firmy.

Więcej informacji na temat programu Dell Peripheral Manager

Cechy produktu

1. Tryb parowania: RF 2,4 GHz | 2. Tryb parowania: Bluetooth 5,0 | 3. Przycisk trybu połączenia | 4. Programowalne przyciski: kółko przewijania i przechylenie w lewo/prawo | 5. Programowalne przyciski: przycisk przedni/tylny | 6. Wyłącznik
Zgodność

2.4Ghz
- Windows 7, Windows 8.1 i 10; Mac; Linux (Red Hat Enterprise 8.0 /Ubuntu 18.4); Chrome; i oraz Android OS

Bluetooth
- Windows 8.1 i 10; Mac; Linux (Red Hat Enterprise 8.0 /Ubuntu 18.4); Chrome; i oraz Android OS

Dell Peripheral Manager
- Windows 7, Windows 8.1, 10 lub nowszy

Zawartość opakowania

Mysz bezprzewodowa Dell do różnych urządzeń — MS5320W
1 bateria AA
Dokumentacja

Gwarancja

Trzyletnia zaawansowana usługa wymianyi
Polecamy
Google+