Wczytuję dane...
Model: Lego Harry Potter Lata 5-7 PC
Kod producenta: Lego Harry Potter Lata 5-7
Waga produktu: 0.5 kg
Wysyłka od: 8.86 PLN

Lego Harry Potter Lata 5-7  PC


LEGO: Harry Potter Lata 5-7 podobnie jak poprzedniczka, jest nieskomplikowaną zręcznościówką, w której głównie walczymy z kolejnymi przeciwnikami, a dostęp do kolejnych pomieszczeń odblokowujemy zmagając się z prostymi zagadkami logicznymi. Kluczowe jest tutaj odpowiednie wykorzystywanie umiejętności każdej z dostępnych postaci. Grę możemy przejść samemu lub w kooperacji z innym graczem.

LEGO: Harry Potter Lata 5-7 przedstawia wydarzenia z piątego, szóstego i siódmego tomu przygód słynnego czarodzieja. W trakcie rozgrywki pokierujemy przede wszystkim tytułowym Harrym Potterem, ale w niektórych etapach przejmiemy kontrolę także nad innymi postaciami – wcielimy się między innymi w najlepszych przyjaciół Harry0ego, czyli Rona Weasleya, Hermionę Granger oraz Hagrida.

LEGO: Harry Potter Lata 5-7 jest grą znacznie bardziej mroczną od poprzedniczki, co jest oczywiście uzasadnione fabularnie. Trzy ostatnie tomy serii książek Joanne K. Rowling skupiają się bowiem głównie na walce z Lordem Voldemortem, a nauka w szkole schodzi na dalszy plan. Tym razem mamy okazję odwiedzić Ulicę Pokątną, Dolinę Godryka, ulicę, Privet Drive, wioskę Hogsmeade oraz Grimmauld Place. Nie mogło oczywiście zabraknąć etapów rozgrywających się na terenie Hogwartu czy w Ministerstwie Magii.

Wymagania: Quad Core i5 2.7 GHz, 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza), 1 GB HDD, Windows XP/Vista/7

Google+